13 kartek na boisku w Dąbrowie !

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 16 wrzesień 2018, 20:29
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Bardzo zacięte spotkanie odbyło się w Dąbrowie, gdzie to miejscowy Orzeł podejmował rywala z Zamartego. Mecz był bardzo widowiskowy i trzymał w napięciu do samego końca. "Swój dzień" na bramce miał Łukasz Stryszyk, który niejednokrotnie zatrzymał Żwirka i Odyje.

Orzeł Dąbrowa - HZ Zamarte 1:1 (1:1)
Goście po pierwszej połowie mogli prowadzić co najmniej czterema bramkami. Prowadzenie miejscowym dał Dawid Kłódka. Po kilku minutach wyrównał Żwirek. Zamarte bombardowało bramkę Orła, ale bez skutku. Odyj dwa razy huknął w poprzeczkę, ale za to punktów nie dają. Po przerwie goście kompletnie stanęli i gra się wyrównała i zaostrzyła. Sędzia Lica pokazał 3 czerwone kartki i 10 żółtych.

Fuks II Wielowicz - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 2:4 (2:0)
Po bramkach Cypriana Maciejewskiego Fuks prowadził do przerwy 2:0, ale mecz przegrał. W drugiej połowie to firemani byli zespołem lepszym i skuteczniejszym. Dwie bramki dla gości strzelił Patryk Kobylski, a po jednej Adrian Łabuszewski i Piotr Piotrowski.
Sosenka Sośno - Odrodzeni Mała Cerkwica 6:0 (4:0)
Bramki: Ariel Stremlau 2, Karol Scheffler 2, Marek Herzberg i Łukasz Jeliński.
Time Lubcza - Zryw Dąbrówka 1:3 (1:2)
Bramki: Błazej Adamczyk 2 i Jakub Kuszaj dla Zrywu