CENTRUM OBKAS NA PROWADZENIU !

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Śródecki, 31 marzec 2019, 20:36
31 marca wszystkie drużyny ligi powiatowej rozpoczęły rundę wiosenną i jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek. Dobrą formą wykazały się drużyny z dołu tabeli, które pourywały punkty swoim rywalom. Świetnie sezon rozpoczęła drużyna z Obkasu, która weszła w rundę z nową nazwą, sporymi zmianami w składzie i objęła prowadzenie w tabeli ligi powiatowej,

Orzeł Dąbrowa - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 1:1 (0:0)
Do 62 minuty na boisku w Dąbrowie wiał porywisty wiatr i kompletna nuda. Goście mimo nieznacznej przewagi w polu bramkę stracili jako pierwsi. Rezerwowy Arkadiusz Zakrzewski wykorzystał błąd obrony i bramkarza gości. Minutę później strzałem do pustej bramki z bardzo dużego kąta wyrównał Patryk Kobylski pieczętując w ten sposób swoją dobrą grę. W przekroju całego meczu Kobyl był najlepszym zawodnikiem na boisku.

Time Lubcza - HZ Zamarte 2:2 (2:0)
Jeszcze kwadrans przed końcem meczu gospodarze po bramkach Andrzeja Wilczyńskiego i Jana Wiepszkowskiego prowadzili 2:0. Po przerwie mogli prowadzić znacznie wyżej, ale na przeszkodzie stanął im Marcin Żychski, którego w zimowej przerwie przerobiono z obrońcy na bramkarza. W 75 minucie kontaktowa bramkę dla gości strzelił Mateusz Jarosiński. Wyrównanie dał im w 5 minucie doliczonego czasu Krzysztof Hinz. Popularny Rolnik huknął z woleja w podbramkowym zamieszaniu. Zamarte straciło dwa punkty i na kilka kolejek Odyja, który za uderzenie pięścią Karola Dropinskiego zobaczył czerwony kartonik.

LZS Płocicz – Odrodzeni M. Cerkwica 5 : 0 (2 : 0)

Bramki: Józef Rękiewicz 2, Dariusz Warmke 2, Przemysław Stryszyk

FUKS II Wielowicz - VICTORIA Orzełek 1:1

Sosenka Sośno - ZRYW Dąbrówka 4:2

LZS Centrum Obkas - LZS Lutówko 2:0