Piłkarska liga powiatowa

Centrum Obkas znowu liderem

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Śródecki, 05 maj 2019, 20:31
Toczy się zacięta walka o fotel lidera. Podczas 17 kolejki spotkały się dwie przodujące drużyny w tabeli Ligi Powiatowej. ZRYW mimo wielu ataków na bramkę rywala, nie zdołał wywieźć z Obkasu 3 punktów. HZ Zamarte łatwo pokonało drużynę LZS Płocicz i dogoniło ekipę Józka w tabeli. Po piętach depczę im Orzeł z Dąbrowy, który dziś pokonał Lubczę 5:0.

Obrol Obkas - Zryw Dąbrówka 2:1 (2:0)

Bramki dla gospodarzy: Filip Szmytkowski, Wojciech Fertykowski, dla gości Artur Nowak z karnego

Fuks II Wielowicz - Sosenka Sośno 4:4 (1:1)

Derby gminy Sośno jak zwykle dostarczyły sporo emocji, a tym razem również bramek. Gospodarze prowadzili już 3:1 aby po kilkunastu minutach przegrywać 3:4. Wyrównująca bramka padła w 80 minucie. Bramki dla Wielowicza strzelali: Sławomir Szyling, Przemysław Nitka, Jarosław Grzeca, Patryk Hoppe. Dla Sośna: Karol Scheffler 2, Marcin Rząsa i Ariel Stremlau.

LZS Lutówko - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 2:4 (1:1)

Fireman w rundzie wiosennej jeszcze nie przegrał i nie przestaje zadziwiać. Gospodarze zagrali bardzo dobrą, pierwszą połowę, ale w drugiej dominowali już firemani. Trzy bramki dla gości: dwie z rzutów karnych i jedną z wolnego strzelił Patryk Kobylski i w ten sposób wysunął się na czoło klasyfikacji najlepszych strzelców. Czwartą bramke dla gości strzelił Piotr Piotrowski. Dla Lutówka strzelali: Adrian Murek i Damian Raźny.

LZS Płocicz - HZ Zamarte 0:4 (0:0)

Bramki: Tomasz Rekowski 2, Wiktor Ewald i Arkadiusz Szulc.
Victoria Orzełek - Odrodzeni Mała Cerkwica 5:0 (4:0)
Bramki: Łukasz Tomasz 2, Tomasz Warmke, Daniel Babiżewski i Remigiusz Czapiewski.

LZS Orzeł Dąbrowa - KS TIME Lubcza (0:0) 5:0

Bramki : Przemysław Gbur 2, Mariusz Batrczak2 , Damian Olszewski