Piłkarska liga powiatowa

Derby gminy Sępólno dla Wałdowa!

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Śródecki, Bartek Pankanin, 03 wrzesień 2017, 19:42
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W drugiej kolejce niespodzianek nie było. Wszyscy faworyci dzisiejszych spotkań wysoko wygrali swoje mecze. Victoria zdeklasowała rywali dzięki czemu zagościła na miejscu lidera. Mistrzowie zeszłego sezonu również otrząsnęli się po porażce i wysoko pokonali drużynę z Wielowicza.

WKS Wałdowo udowodniło drużynie z Lutówka kto w gminie sępoleńskiej najlepiej kopie piłkę. fot. Robert Śródecki

WKS Wałdowo – LZS Lutówko 4:0 (2:0)

W derbach gminy Sępólno górą Wałdowo. Gospodarze nie zagrali wielkiego meczu ale ich poprawna gra wystarczyła do pokonania gości. Gole w tym spotkaniu strzelali: Piotr Ciepłuch, Sławomir Borowicz, Dawid Chylewski i Łukasz Pukownik. Drużyna z Lutówka walczyła ambitnie i zasłużyła na gola honorowego. Niestety brakowało skuteczności i zimnej krwi pod bramką przeciwnika.

HZ Zamarte – Fireman Zabartowo/Pęperzyn 5:1 (1:0)

Bramki dla gospodarzy Rafał Landowski 2, Błażej Odyja 2, samobójcza, dla gości Patryk Kobylski z wolnego. W drugiej połowie sędzia Marcin Lica usunął z boiska dwóch zawodników gospodarzy. Czerwone kartki zobaczyli Szulc i Landowski.

Odrodzeni Mała Cerkwica – Victoria Orzełek 1:11 (0:7)

Bramki dla Victorii: Krzysztof Myszkowski, Jakub Mertin, Łukasz Tomasz 2, Marcin Szreder, Wojciech Żelazny, Przemysław Czapiewski, Klaudiusz Czapiewski, Krystian Bonin. Dla Odrodzonych Damian Kiedrowicz.

LZS Płocicz - Fuks II Wielowicz 10:0 (4:0)
Po przegranej z Orzełkiem mistrz ligi zaliczył sparing z Fuksem. Mecz był wyrównany do 12 minuty,kiedy to padła pierwsza bramka. Gospodarze na słabym przeciwniku mogli przećwiczyć kilka wariantów taktycznych. Bramki strzelali: Mariusz Haliniak 2, Rafał Pokora, Marek Betin, Dawid Warmke, Dariusz Warmke 2, Przemysław Kalla 2, Arkadiusz Kłos.

Orzeł Dąbrowa - Sosenka Sośno 5:1 (2:1)
Gospodarze mimo wygranej nie zasługują na słowa pochwały. Zmarnowali tyle bramkowych okazji, że można by obdzielić nimi cały sezon. Goście całkowicie odmłodzili skład desygnując do gry kilku zdolnych 16-latków. Z powodu nawałnicy, która nawiedziła Sośno Sosenka nie rozegrała żadnego sparingu. W miarę zgrywania się zespołu powinno być coraz lepiej. Mecz zaczął się sensacyjnie. Już w pierwszej akcji Sosenki na bramkę Orła kapitalny strzał oddał Jakub Knitter pokonując Łukasza Stryszyka. Później strzelali już tylko gospodarze. Chociaż głównie nie trafiali. Bramki dla Orła: Kamil Gbur 2, Dawid Kmiecik, Michał Bukowski, Miłosz Kmiecik.

KS TIME Lubcza - LZS Zryw Dąbrówka 2:5 (1:4)
Mecz, jakich w Lubczy było wiele. Mocny początek gospodarzy, którzy przez kilkanaście minut przeważali nad rywalem z Dąbrówki. Z upływem czasu jednak, to goście zaczęli przejmować coraz większą inicjatywę. Brak zgrania w szeregach Lubczy, było głównym powodem niepowodzeń wielu akcji. Zawodnikiem meczu jednogłośnie należy okrzyknąć Tomasza Maculewicza, który zdobył trzy bramki z rzutów wolnych. Dwie pozostałe bramki dla gości zdobywali Damian Szmagliński oraz Artur Nowak. Dla gospodarzy trafiali: Paweł Kabatek oraz Damian Mudyna.