stat4u
Więcbork

Katarzyna Żak - świetnie grająca piosenkarka

Piotr Pankanin, 04 lipiec 2019, 11:23
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W ub. niedzielę mieszkańców Więcborka i wczasowiczów oczarowała Katarzyna Żak. Na przykościelnej scenie znana aktorka zaprezentowała szerokiej widowni swój rosnący, niebywały talent muzyczny. Nad Więcborkiem zawisło pytanie: – Lepiej gra, czy śpiewa? Oba talenty są na najwyższym poziomie, chociaż w sobotę dominował niebywały talent wokalny.
Katarzyna Żak - świetnie grająca piosenkarka
Katarzyna Żak - świetnie grająca piosenkarka

Katarzyna Żak zdobyła ogromną popularność, wcielając się w rolę Kazimiery Solejukowej w serialu „Ranczo”. Rola prostej wiejskiej kobiety pozornie wydawała się łatwa. Jednak do jej porywającego odegrania aktorka musiała pokazać swój najwyższy kunszt. To był serial z wielomilionową widownią. Na więcborskim rynku aktorka dała przede wszystkim popis ogromnych zdolności wokalnych wspartych aktorstwem z najwyższej półki i swobodą sceniczną. Z łatwością też nawiązywała dialog z widownią, zwłaszcza jej męską częścią. Prowadził ją do tego repertuar utworów składających się na program „Bardzo śmieszne piosenki”. Ich dobór w kontekście zmieniającej się naprędce charakteryzacji był naprawdę imponujący. Mistrzowskie wykonanie legło w obowiązku artystki imającej się tekstów Mariana Hemara, Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, Artura Andrusa, Andrzeja Poniedzielskiego czy Piotra Bukartyka. Już z dawno rozwieszanych plakatów wiało humorem i rzeczywiście było śmiesznie, i jak to u tej aktorki bywa – kokieteryjnie. Niewiele brakowało, a burmistrz Więcborka ruszyłby z pięknie śpiewającą aktorką w nieznane. Kiedy na koniec wręczał pani Katarzynie bukiet róż, usłyszał wiązankę mogącą zniewolić każdego mężczyznę. Takie to aktorstwo, o czym przekonali się także oklaskujący aktorkę m. in. panowie Romek i Janek z widowni.
Koncert Katarzyny Żak pochłonął bez reszty bardzo liczną widownię rozbawioną jak nigdy dotąd, nagradzającą zgrabnie dobrany repertuar rzęsistymi brawami. Aktorce towarzyszyli znakomici muzycy tworzący grupę Kameleon.

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...