Piłkarska liga powiatowa

Lider wyłoniony

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 11 październik 2020, 17:24
Podczas 8 kolejki zmierzyły się dwie czołowe drużyny tabeli ligi powiatowej, mecz był bardzo dobry w wykonaniu obu zespołów, lecz lepsi okazali się goście z Dąbrówki, którzy pokonali LZS Płocicz 3:1. Taki sam wynik padł także w Zamartem na korzyść Orła z Dąbrowy oraz w meczu pomiędzy Orzełkiem, a Zabartowem. Wysokie zwycięstwo odniosła ekipa prezesa, która wygrała derby z FUKSEM 5:0, a sam prezes został strzelcem dwóch goli.

LZS Płocicz - Zryw Dąbrówka 1:3 (1:2)
Po tym meczu samodzielnym liderem będzie Zryw, który był zespołem lepszym. Łatwiej przedostawał się pod bramkę przeciwnika i grał zdecydowanie szybciej. W drugiej połowie w grze Zrywu coś się zacięło. Gospodarze osiągnęli sporą przewagę, ale nie potwierdzili jej strzeleniem bramki. Zryw pozbierał się na kwadrans przed końcem i strzelił jeszcze jedną bramkę odbierając przeciwnikowi ochotę do gry. W zespole Zrywu wyróżniamy strzelca dwóch bramek Artura Nowaka. Natomiast w zespole Płocicza Dariusza Warmke. Trzecia bramka dla Zrywu to dzieło Błażeja Adamczyka. Bramkę dla gospodarzy przepięknym wolejem strzelił Miłosz Iwan.

Sosenka Sośno - Centrum Obkas 2:5 (0:2)
Popis Domina, który strzelił trzy bramki. Gdyby nie jego indywidualne akcje, to ten mecz dla gości nie skończyłby się tak dobrze. W pierwszej połowie Sosence zabrakło szczęścia (słupek i poprzeczka). Bramki dla Centrum: Dominik Narloch 3, Mateusz Nowacki, Jakub Nowacki. Dla Sosenki Marek Wawrzynowicz i Karol Scheffler.

HZ Zamarte - LZS Orzeł Dąbrowa  (1:3)

Bramki dla Dąbrowy: Miłosz Spirka 2, Damian Pubanc

Time Lubcza - Fuks II Wielowicz 5:0 (2:0)
Bramki: Krystian Pankau 2, Tomasz Fifielski 2, Kacper Olszewski.

Victoria Orzełek - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 3:1 (1:0)
Bramki dla Orzełka: Jakub Mertin 2, Marcin Szreder. Dla Zabartowa Adrian Błażejewski.

LZS Lutówko - Odrodzeni Mala Cerkwica 1:4