stat4u
Sępólno

Marihuanę ukrył w zamrażarce

nadkom. Lech Zajączkowski, KPP Sępólno, 20 lipiec 2017, 11:17
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Policjanci z Sępólna zatrzymali 38-latka, u którego w miejscu zamieszkania znaleźli około 770 g marihuany. Ścięte konopie mężczyzna popakował w foliowe worki i ukrył w zamrażarce. Na nic się to jednak zdało. Teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.
Marihuanę ukrył  w zamrażarce

Policjanci skonfiskowali 770 g marihuany

Sępoleńscy policjanci na podstawie uzyskanych informacji w środę, 28 czerwca weszli do jednego z mieszkań. Tam podczas przeszukania w zamrażarce znaleźli 4 zbrylone pakunki. Jak się okazało, w foliowych workach zamrożone były rośliny wyglądem przypominające konopie. Wstępna analiza wykazała, że posiadają one właściwości charakterystyczne dla marihuany. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 770 g narkotyku.
Mieszkający tam 38-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. 29 czerwca, na podstawie zgromadzonych przez kryminalnych materiałów dowodowych, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Jeszcze tego samego dnia sąd zadecydował, że najbliższe 2 miesiące spędzi tymczasowo w areszcie.

Artykuł wyświetlono 265 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
Bandy pijanych wyrostków wrzeszczących w niebogłosy w środku nocy,...
Najwyżej oceniane
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Prawo serii rządzi Fuksem Wielowicz. Kolejny remis drużyny z...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...