MISTRZ POPRZEDNIEGO SEZONU POKONANY !

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 02 wrzesień 2018, 21:34
Dziś na boiska wybiegły drużyny Ligi Powiatowej. Meczem kolejki było spotkanie LZS PŁOCCIZ z OBROLEM OBKAS. Mecz po raz drugi z rzędu zwyciężyła drużyna z Obkasu i urwała pierwsze punkty mistrzom z ubiegłego sezonu. Spore wzmocnienia nastąpiły w drużynie SOSENKI SOŚNO , która wyrównała mecz z dobrze jak zawsze grającą drużyną HZ ZAMARTE. Kiepsko nowy sezon rozpoczęła odrodzona drużyna z Cerkwcicy, która derby przegrała 10 do 0 . Derby gminy Więcbork wygrała drużyna TIME LUBCZA, pokonując FIREMANA ZABARTOWO.

Świetnie nowy sezon zaczęła drużyna OBROL OBKAS, która pokonała LZS PŁOCICZ- mistrza ubiegłego sezonu. fot. Robert Lida

Time Lubcza - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 3:2 (3:2)

Gospodarze prowadzili w 10 minucie 2:0 po strzałach Andrzeja Twardowskiego i Krystiana Pyszki, który wrócił do Lubczy z Gwiazdy. Potem rozmiary porażki zmniejszył Piotr Piotrowski,ale Pyszka odpowiedział drugim trafieniem. Do stanu 3:2 doprowadził Adrian Łabuszewski. Po przerwie bramki już nie padły. Goście ambitnie dążyli do wyrównania, a gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie. Mecz był całkiem przyjemny dla oka. W bramce Time zadebiutował młody, zdolny zawodnik Krzystof Dropinski ps. Drops (rocznik 1973).

Obrol Obkas - LZS Płocicz 3:2 (0:1)
Aktualny mistrz ligi nie dał rady Obrolowi bo był zespołem gorszym. To, że wygrana gospodarzy nie była wyższa Płocicz może zawdzięczać tylko Rybie. Prowadzenie gościom dał Kobra. Potem z boiska wiało nudą. Bramka Domina w 65 minucie ożywiła spotkanie. Ten sam zawodnik wyprowadził Obkas na prowadzenie, ale wyrównał Maniek. O wyniku zdecydował gol samobójczy Jóżka.

Sosenka Sośno - HZ Zamarte 3:3 (1:1)
Bramki. Sośno Ariel Strermlau 2 i Eliasz Jeliński    Zamarte Marcin Gappa  Wiktor Ewald i samobójcza.
LZS Lutówko - Fuks II Wielowicz 1:3 (1:1)
Bramki  Wielowicz Andrzej Bardoński, Jarosław Grzeca, Andrzej Wilczyński    Lutówko Gracjan Murek
Zryw Dąbrówka - Odrodzeni Mała Cerkwica 10:0 (8:0)
Bramki Tomasz Senderkiewicz 4, Maciej Pawełek 2, Jakub Kuszaj 2, Daniel Frydryhowicz i Błażej Adamczyk