stat4u
Jastrzębiec (gmina Więcbork)

Motocyklista zabił kobietę

Robert Środecki, 15 czerwiec 2012, 16:47
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pieszego doszło w miniony wtorek w Jastrzębcu. 63-letnia kobieta idąca poboczem drogi została potrącona przez motocykl poruszający się z nadmierną prędkością. Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej poszkodowanej nie udało się uratować.
Motocyklista zabił kobietę

Ten motocykl kierowany przez pijanego kierowcę zabił kobietę. Fot. nadesłane

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek wieczorem. Na krętej drodze motocyklista jadący z nadmierną prędkością potrącił kobietę idącą poboczem. – Motocyklem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku 21 i 26 lat. Gdy dotarliśmy na miejsce, okazało się, że doszło do potrącenia. Poszkodowana doznała licznych urazów twarzoczaszki. Lekarz, który przybył na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon. Kierowca motocykla z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pasażer nie doznał poważnych urazów – relacjonuje przebieg zdarzenia Robert Sieg, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie.
Przypuszczalną przyczyną zdarzenia były brawura i alkohol. – Sprawcy wypadku byli pod wpływem alkoholu – informuje Lech Zajączkowski, oficer prasowy KPP w Sępólnie. Okoliczności tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśnia policja.
 

Artykuł wyświetlono 963 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
Najwyżej oceniane
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Prawo serii rządzi Fuksem Wielowicz. Kolejny remis drużyny z...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...