stat4u
Gmina Sępólno

Nowe osiedle w Piasecznie

Robert Środecki, 24 sierpień 2017, 15:30
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W Piasecznie powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Inwestor buduje trzy nowoczesne budynki wielorodzinne. W każdym z nich ma być dwanaście mieszkań.
Nowe osiedle w Piasecznie

W Piasecznie powstaje nowe osiedle mieszkaniowe

Kilka tygodni temu w Piasecznie przy głównej drodze prowadzącej do Lutówka rozpoczęły się prace budowlane. Gołym okiem widać, że szykuje się poważne przedsięwzięcie. Nasi Czytelnicy zastanawiają się, co tam będzie. Otóż w Piasecznie powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3 budynków. W każdym z nich ma być12 mieszkań o powierzchni od 50 do 55 m2. W skład każdego mieszkania wejdą salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka, hol, a w większych wnętrzach pojawi się również garderoba. Wszystkie mieszkania mają posiadać balkon. Teren ma zostać ogrodzony, a przestrzeń wewnętrzna ma być zagospodarowana zielenią. W ogrodzonym kompleksie planuje się budowę placu zabaw i miejsc parkingowych. Za przedsięwzięciem stoi firma TWD Invest, która ma swoją siedzibę na ulicy Przemysłowej w Sępólnie. W skład zarządu spółki wchodzą: Aleksandra Daroń, Michał Trociński i Sławomir Wojtkowiak. Firma została wpisana do rejestru przedsiębiorców w styczniu 2017 roku. Spółka zajmuje się realizacją projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków.
Trudno wyrokować, jakie będzie zainteresowanie nowymi lokalami mieszkalnymi w Piasecznie. Decydujące znaczenie będzie miała cena 1 m2. Nowe apartamenty mieszkalne cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów w dużych miastach. W mniejszych miejscowościach, a zwłaszcza na terenach wiejskich, bywa z tym różnie.

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Prawo serii rządzi Fuksem Wielowicz. Kolejny remis drużyny z...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...