Piłkarska liga powiatowa

Nowy lider z Płocicza

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Środecki, 06 maj 2018, 19:39
W dzisiejszej kolejce z pewnością najciekawiej zapowiadało się spotkanie na szczycie pomiędzy LZS Victorią Orzełek, a drużyną LZS Płocicz. Mecz jednak nie sprostał oczekiwań kibiców. Największą niespodziankę 18-stej kolejki sprawił za to FUKS Wielowicz, który pokonał gorzej w ostatnim czasie grającą drużunę z Obkasu. Drużyna z Zamartego wygrała swój mecz z przyjezdnym Orłem, lecz wynik w żadnej postaci nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. W tym spotkaniu sprawdziło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje mszczą się podwójnie.

Nowy lider !!!

Victoria Orzełek - LZS Płocicz 0:3 (0:1)
Wiele sobie po tym meczu obiecywaliśmy, ale spotkanie lidera i wicelidera tabeli było słabe po względem sportowym i emocjonalnym. Goście objęli prowadzenie w 35 minucie po wątpliwym karnym wykorzystanym przez Mariusza Haliniaka. Ten wynik utrzymywał się aż do 85 minuty, kiedy podwyższył Bartek Burkiewicz. Na 3:0 trafił w ostatniej minucie Darek Warmke. Gospodarze zbyt małą liczbę zawodników przemieszczali pod bramkę przeciwnika i dlatego przegrali.

HZ Zamarte – Orzeł Dąbrowa 4:1 (2:1)

Bramki dla gospodarzy: Błażej Odyja, Wiktor Ewald i Marcin Żychski 2, dla gości Przemysław Gbur

Wynik tego meczu nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych. Goście mogli wywieść z Zamartego o wiele lepszy wynik ponieważ stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych. Wykorzystali tylko jedną z nich. Zasłużone ale zbyt wysokie zwycięstwo gospodarzy.

ZRYW Dąbrówka - TIME Lubcza 3:1

Fuks II Wielowicz – Obrol Obkas 4:2 (2:0)

Bramki dla gospodarzy: Dawid Stachowicz 2, Andrzej Wilczyński, Sławomir Szyling, dla gości: Krystian Kowalski, Dominik Narloch

WKS Wałdowo – Fireman Zabartowo/ Peperzyn 5:2 (3:1)

Bramki dla gospodarzy: Dawid Chylewski 2, Tomasz Szcześniewski, Paweł Pukownik, samobójczy dla gości: Daniel Nowicki, Jakub Wąsowski