Nowy smartfon na wakacje?

Piotr Pankanin, 22 maj 2018, 13:49
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.
Nowy smartfon na wakacje?
Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Podpowiadamy. Na ulicy... jest nowy wiatrak, plac zabaw, park, fontanna, ścieżka rowerowa, siłownia dla seniorów, oczyszczalnia, most, droga, chodnik, zrewitalizowany rynek... lub w domu kultury będą warsztaty dla seniorów... Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami.
Zdjęcie z powiatu sępoleńskiego ze wskazaniem „Wiadomości Krajeńskie” wyślij na: konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018 r. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.krajna.com.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.
Organizatorem konkursu „Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!” jest  Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.