Orzeł i Orzełek zatrzymali liderów !

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Śródecki, 28 październik 2018, 19:44
Dziewiąta kolejka zaskoczyła wszystkich. Orzeł wraz z Orzełkiem to drużyny którym nie wszystko w tym sezonie się udawało, lecz dziś udowodnili, że doświadczenie ma znaczenie i zatrzymali liderów tabeli z Obkasu i Dąbrówki. W tabeli na piątą pozycje wskoczyła drużyna z Wielowicza, która przeważnie zajmowała ostatnie miejsca w tabeli. To twierdza nas tylko w przekonaniu, że w "powiatówce" należy się spodziewać niespodziewanego.

Orzeł rozprostował skrzydła ! fot. Paulina Stryszyk

Obrol Obkas – Orzeł Dąbrowa 2 : 2 (0 : 1)

LZS Płocicz - Time Lubcza 3:2 (0:1)
Pogromca Obrolu zmusił mistrza ligi do maksymalnego wysiłku i był bliski remisu. Time wygrało pierwszą połowę po rzucie karnym Krystiana Pyszki. W drugiej połowie Płocicz uzyskał znaczna przewagę, ale wyrównująca bramka padła po samobóju Andrzeja Wilczyńskiego. Prowadzenie miejscowym dał Maniek, ale Łeb odkupił swoje winy i strzelił na 2:2. Zwycięską bramkę strzelił w 85 minucie Hans.

Victoria Orzełek - Zryw Dąbrówka 3:3 (0:1)

Bramki dla Orzełka Marcin Szreder 2 i Arkadiusz Piasecki. Dla Dąbrówki Błażej Adamczyk 2 i Arkadiusz Prądzyński.
LZS Lutówko - Sosenka Sośno 0:0
Fuks II Wielowicz - Odrodzeni Mała Cerkwica 3:0 (2:0)
Bramki: Cyprian Maciejewski 2 i Jarosław Grzeca

KS FIREMAN Zabartowo Pęperzyn - HZ Zamarte (0:4)