stat4u

Orzełek mistrzem jesieni! Dąbrówka pokonana!

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Środecki, 19 listopad 2017, 21:49
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Ostatnie spotkanie rundy jesiennej całkowicie pokrzyżowało szyki w tabeli. Piłkarze z Orzełka z długoletnim doświadczeniem dali lekcję gry drużynie z Dąbrówki. ZRYW spada z miejsca lidera na miejsce trzecie, a zwycięstwo odniosła "VICTORIA".
Orzełek mistrzem jesieni! Dąbrówka pokonana!

Oto mistrzowie rundy jesiennej !!! fot. Robert Śródecki

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce dla pana Tomka.

 Jesteście wielcy!

fot.Robert Lida

 

Orzeł Dąbrowa - LZS Płocicz 1:4 (1:0)

Miłe złego początki. Gospodarze wygrali pierwszą połowę po bramce Pawła Orłowskiego, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do przerwy Orzeł był drużyną zdecydowanie lepszą. Płocicz był wolny, nieporadny i oddał tylko dwa strzały na bramkę. Goście grali bez Józka. Na pozycji wymiatacza zastąpił go Waldek Burkiewicz, ale przez to Płocicz miał dziurę w środku pola. Męska rozmowa w szatni gości odmieniła losy meczu. Najpierw rzutu karnego nie wykorzystał Bartek Burkiewicz,ale chwilę później wyrównał najskuteczniejszy zawodnik ligi czyli Mariusz Haliniak. Maniek strzelił też kolejną bramkę. Po przerwie w zespole Płocicza rozszalał się Kobra, najlepszy zawodnik meczu. To po jego fenomenalnej asyście Bramkę numer trzy strzelił Dawid Warmke. Wynik ustalił Bartek Burkiewicz. Goście w tym meczu zagrali tylko jedną połowę, ale to wystarczyło do wygranej i zapewnienia sobie zimy na pozycji wicelidera.

fot. Robert Lida

Victoria Orzełek – Zryw Dąbrówka 4:1 (3:1)

W pełni zasłużone zwycięstwo gospodarzy, którzy zapewnili sobie mistrzostwo jesieni. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale Jakuba Mertina z rzutu karnego. Drugiego gola dla Victorii zdobył Dawid Szmagliński. Gola kontaktowego dla Zrywu po pięknej solowej akcji strzelił Artur Nowak. Tuż przed przerwą trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Przemek Czapiewski. Ten gol podciął skrzydła gościom. Wynik meczu pięknym strzałem z ostrego kąta ustalił Arkadiusz Piasecki. Brawa za walkę należą się zawodnikom obu drużyn. W bezpośredniej potyczce decydującej o mistrzostwie jesieni górą Victoria.   

fot. Robert Śródecki

Sosenka Sośno 2:3 Obrol Obkas

Fireman Zabartowo/Pęp. 1:1 TIME Lubcza

HZ Zamarte 3:3 WKS Wałdowo

LZS Lutówko 4:2 FUKS II Wielowicz

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
Najwyżej oceniane
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Prawo serii rządzi Fuksem Wielowicz. Kolejny remis drużyny z...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...