Ostatnia kolejka jedenastego sezonu za nami

Paulina Stryszyk, 17 czerwiec 2018, 20:20
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Dziś rozegrane zostały ostatnie spotkania jedenastego sezonu Ligi Powiatowej. Ponownie mistrzem Ligi została drużyna LZS PŁOCICZ ! Drugie miejsce zajęła drużyna LZS VICTORIA ORZEŁEK, która dziś ograła chłopaków z Lubczy. Na trzecim miejscu znalazła się nowa drużyna w powiatówce ZRYW DĄBRÓWKA, która z pewnością zaskoczyła pozostałe drużyny. W najbliższą sobotę o godz 19.00 w Wałdowie odbędzie się uroczyste zakończenie rozgrywek Ligi Powiatowej na które wszystkich fanatyków powiatówki serdecznie zapraszamy.
Ostatnia kolejka jedenastego sezonu za  nami

LZS Lutówko - Fuks II Wielowicz 2:2 (1:1)
 

Podział punktów w meczu drużyn z końca tabeli, ale też drużyn,których forma na koniec sezonu wyraźnie rosła. Tydzień temu Marek Garsztka broniąc bramki walnie przyczynił się do cennego remisu z Orłem. W meczu z Lutówkiem zagrał w napadzie i strzelił obie bramki. Dla gospodarzy gole zdobyli: Krzysztof Prasał i Łukasz Oelberg.

fot. Robert Lida

fot. Robert Lida

fot. Robert Lida

fot. Robert Lida

Obrol Obkas - HZ Zamarte 4:3 (1:2)
Gospodarze powinni ten mecz wygrać znacznie wyżej, ale seryjnie marnowali stuprocentowe okazje. Gościom wyraźnie zaszkodziła dwutygodniowa przerwa w grze. Cieszy powrót na boisko Żwirka. Po dwie bramki dla Obrolu strzelił Dominik Narloch i Dawid Wierzchucki. Dla Zamartego: Marcin Żychski, Daniel Herman i Grzegorz Landowski.

fot. Robert Lida

fot. Robert Lida

fot. Robert Lida

fot. Robert Lida


Orzeł Dąbrowa - WKS Wałdowo 6:3 (2:0)
 

Mecz najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany jako walkower dla Orła. W drużynie gości zagrał zawodnik z czterema kartkami.


Sosenka Sośno - Zryw Dąbrówka 2:7 (0:4)

Bramki dla Zrywu: Artur Nowak 3, Błażej Adamczyk 2, Daniel Frydrychowicz i Sebastian Bosiacki. Dla Sosenki Marek Herzberg i Remigiusz Zieliński.

 

LZS VICTORIA Orzełek - TIME Lubcza 4 :1

LZS Płocicz - FIREMAN Zabartowo Pęperzyn  6:2