stat4u
Przepałkowo

Pięcioro rannych w szpitalach

Robert Lida, 27 lipiec 2017, 10:06
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Kolejne groźne zdarzenie na drodze krajowej nr 25 przebiegającej przez powiat sępoleński. W piątkowy poranek między Przepałkowem a Olszewką dachowała honda crv, w której podróżowało pięć osób. Wszystkie zostały ranne. Karetkę pogotowia ściągano nawet z Gostycyna.
Pięcioro rannych w szpitalach

Turyści z Radomia swoją podróż zakończyli w rowie pod Przepałkowem

Do zdarzenia doszło około godziny 5.30 na prostym odcinku drogi, która po nocnej ulewie była bardzo śliska. Honnda, prowadzona przez mieszkańca powiatu radomskiego, wjechała do rowu i przewróciła się na dach. – Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, wszystkie osoby z hondy były już na zewnątrz. Wyciągnęły je inne osoby, które zatrzymały się w miejscu wypadku. Na miejsce zadysponowano karetki pogotowia z Sępólna, Więcborka i Gostycyna. Wszyscy pasażerowie samochodu zostali przewiezieni do szpitali – mówi st. kpt. Dariusz Chylewski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie.
Matka z dwojgiem dzieci w wieku 9 i 13 lat została przewieziona do szpitala w Bydgoszczy. Natomiast kobieta i mężczyzna do szpitala w Więcborku. Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze lub znużenie spowodowane nocną jazdą.  
 

Artykuł wyświetlono 336 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
Bandy pijanych wyrostków wrzeszczących w niebogłosy w środku nocy,...
Najwyżej oceniane
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Prawo serii rządzi Fuksem Wielowicz. Kolejny remis drużyny z...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...