Pierwsze punkty dla Cerkwicy !

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Śródecki, 04 listopad 2018, 17:41
Podczas 10 kolejki drużyna Odrodzeni Mała Cerkwica zdobyła swoje pierwsze punkty ogrywając HZ Zamarte na ich własnym boisku. Równie ciekawie było no "camp nou" w Dąbrowie gdzie to miejscowy Orzeł zmierzył się z mistrzem ubiegłego sezonu drużyną LZS Płocicz. Tym razem gran derbi zakończyło się na korzyść drużyny LZS Orzeł Dąbrowa, która rozbiła ekipę Józka. PRZY SPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH ATMOSFERYCZNYCH W DNIU 18.11.2018r. ZOSTANIE ROZEGRANA 12 KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ. Zarząd podejmie decyzje za tydzień.

Orzeł Dąbrowa - LZS Plocicz 3:1 (0:1)
Goście nie wykorzystali przewagi i co najmniej trzech setek w pierwszej połowie i dlatego wrócili pod sklep w Płociczu bez punktów. Co prawda pierwszy bramkę zdobył Kapała, ale po przerwie trafiali już tylko gospodarze: Adrian Gbur, Paweł Orłowski i Arkadiusz Zakrzewski. Wszystkie bramki stracone przez Plocicz były wynikiem błędów w obronie. Orzeł na finiszu rundy gra coraz lepiej. Szkoda, że tak późno.

Obrol Obkas - Fuks II Wielowicz 7:3 (3:0)
Bramki dla Obrolu: Dawid Wierzchucki 2, Artur Suma 2, Mateusz Zenka, Wojciech Fertykowski i Jacek Kołtonowski. Dla Fuksa Paweł Boczkowski, Dariusz Pachocki i Dariusz Cieślik.

Odrodzeni Mała Cerkwica – HZ Zamarte 3 : 2 (2 : 0)

Bramki: dla gospodarzy Tomasz Teszka 2, Jakub Kłosowski, dla gości Grzegorz Landowski, Michał Kowalik

Sosenka Sośno – Victoria Orzełek 1 : 4 (1 : 1)

Bramki: dla gospodarzy Mariusz Krajewski, dla gości: Łukasz Krauze, Marcin Szreder, Arkadiusz Piasecki 2

KS TIME Lubcza 7 : 1 LZS Lutówko

Lubcza : Krystian Pyszka , Andrzej Wilczyński , Marcin Myślicki, Andrzej Twardowski

Zryw Dąbrówka – Fireman Zabartowo/Pęperzyn 3 : 0 (walkower) goście nie stawili się na zawody