stat4u
Sośno

Podziękowali pani skarbnik

Robert Środecki, 04 kwiecień 2019, 10:34
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W ubiegły czwartek odbyła się kolejna sesja Rady Gminy w Sośnie. Po raz pierwszy od jesiennych wyborów samorządowych radni obradowali w pełnym składzie, ponieważ ślubowanie złożył nowo wybrany radny Józef Opas. Sesja była doskonałą okazją do podziękowań skierowanych do pani skarbnik Elżbiecie Romot, która odeszła na zasłużoną emeryturę.
Podziękowali pani skarbnik

Radni w Sośnie głosują niczym parlamentarzyści. Kto wie, może to element odskoczni do kariery politycznej?

Podziękowali pani skarbnik

Józef Opas złożył uroczyste ślubowanie

Do tej pory Rada Gminy w Sośnie z różnych przyczyn obradowała w niepełnym składzie. Niedawno grono radnych uzupełnił Stanisław Gackowski, który uzyskał mandat w wyborach uzupełniajacych, a w czwartek ślubowanie złożył Józef Opas, który wygrał wybory uzupełniające w okręgu nr 15 obejmującym sołectwo Skoraczewo.
– Po raz pierwszy od jesiennych wyborów samorządowych rada gminy obraduje w pełnym składzie – mówił podczas obrad Piotr Dobrzański, sekretarz gminy Sośno.
W czwartek radni podziękowali za wieloletnią pracę w urzędzie pani skarbnik Elżbiecie Romot, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Jej następczynią jest Honorata Warmbier, która w poniedziałek zasiadła w gabinecie skarbnika. Pani Honorata jest bardzo doświadczonym pracownikiem samorządowym. Pracuje w finansach jednostek organizacyjnych gminy Sośno od 1982 roku, m.in. jako główna księgowa. Od 1996 roku jest pracownikiem referatu finansowego Urzędu Gminy w Sośnie, a od 2011 roku jest kierownikiem tego referatu.
Ponadto radni wysłuchali obszernych sprawozdan dotyczących funkcjonowania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Domu Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sośnie. 

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...