Pogrom w Lubczy i Sośnie

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 24 wrzesień 2023, 18:14
Tak dotkliwej porażki Time Lubcza chyba jeszcze nie doświadczyło w swojej historii. Orły z Dąbrowy rozstrzelały Time w stosunku 11:0, a 5 bramek strzelił Miłosz Spirka, Gospodarze od 3 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce stopera Pawła Pankaua. Miłosz nie był najskuteczniejszym strzelcem tej kolejki. Aż 8 bramek strzelił Dawid Warmke w meczu Płocicza z Sosenką zakończonym wynikiem 1:20.

Centrum Obkas : Victoria Orzełek 0:1 (0:1)

Bramka: Krzysztof Myszkowski

Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej minucie, kiedy Krzysiu Myszkowski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Później żadna z drużyn nie miała dobrych okazji do zdobycia bramki. W drugiej połowie gra bardzo się zaostrzyła, a mecz był szarpany i nieciekawy. Obkas ponosząc porażkę stracił fotel lidera i spadł na 3 lokatę.

STG LZS Witkowo - Odrodzeni M.Cerkwica 0:1 (0:0)

Bramka: Szymon Krzyżanowski

Fuks II Wielowicz - HZ/Zryw Zamarte/Dąbrówka 0:2 (0:0)

Bramki: Jarosław Pułkowski, Przemysław Marek

Pogoń Witunia - LZS Lutówko 0:3 (0:1)

Bramki: Gracjan Murek 3

Time Lubcza - Orzeł Dąbrowa 0:11 (0:4)

Bramki: Miłosz Spirka 5, Robert Chryszczak 2, Tomasz Piszczek, Mateusz Cik, Dawid Szmagliński, Mariusz Bartczak

Sosenka Sośno - LZS Płocicz 1:20 (0:9)

Płocicz: Dawid Warmke 8, Daniel Babiżewski 4, Dawid Kłos 2, Rafał Pokora 3, Mariusz Strumiłło 2, Karol Binger
Sośno: Marek Herzberg