Świętujemy z Unią Europejską

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

Piotr Pankanin, 13 czerwiec 2018, 15:11
Średnia: 0.0 (0 głosów)
*Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon ze strony nr 17 wydanie nr 22 30 maja 2018 r. i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.
Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

Pokaż swoją Unię Europejską. Pokaż, na co w Twojej miejscowości wydaliśmy unijne pieniądze.  Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz.

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji „Wiadomości Krajeńskie”, ul. Kosciuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

*Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na konkurs@gazetylokalne.pl koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem (REDAKCJO! Wstaw tytuł swojej gazety).

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.krajna.com.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.