Remis na szczycie tabeli!

Paulina Stryszyk, Robert Środecki , Robert Lida, 24 wrzesień 2017, 20:21
Najciekawsze spotkanie piątej kolejki pomiędzy LZS Płocicz, a HZ Zamarte zakończyło się remisem 3:3. U szczytu tabeli coraz ciaśniej . Rozwiązał się również spór na temat kary dla drużyny z Dąbrówki za ostatni nie dokończony mecz z drużyną HZ Zamarte. Do Ligii Powiatowej w okienku transferowym dołączyło 23 zawodników.

Znakomity mecz odbył się w Dąbrowie gdzie to Orzeł pokonał Orzełek 3:1. fot. Robert Śródecki

NOWO UPRAWNIENI ZAWODNICY (jesień 2017)

LZS Lutówko: Mateusz Sulikowski, Grzegorz Maziarz, Maciej Fertykowski, Mateusz Syzdół, Adrian Nowak
Fireman Zabartowo: Kamil Gierszewski, Sylwester Maik, Bartosz Poraziński
WKS Wałdowo: Grzegorz Paszylk, Adrian Splarek, Mariusz Zenel
LZS Płocicz:Dawid Kapałczyński, Dawid Hoppe.
Odrodzeni Cerkwica: Patryk Dariusz Sobek, Sławomir Kozielecki, Artur Bardoński, Piotr Zimorski, Jakub Molik, Arkadiusz Zieliński.
Obrol Obkas: Mikołaj Janke.
Zryw Dąbrówka: Damian Godlewski, Jakub Meller ,Adamczyk Patryk
LZS Orzeł Dąbrowa: Arkadiusz Zakrzewski.
Mecz HZ Zamarte - Zryw Dąbrówka został zweryfikowany na 3:0 wo - kara 200zł i minus 3 pkt w zawieszeniu, jak się sytuacja w tym sezinie powtórzy to kara zostanie zastosowana

Orzeł Dąbrowa – Victoria Orzełek 3:1 (0:0)

W pierwszej połowie z boiska wiało nudą. Worek z bramkami dopiero w drugiej odsłonie rozwiązał Przemek Gbur strzelając pięknego gola przewrotką. Kolejne trafienia dołożyli Dawid Kłódka i Dawid Raźny. W samej końcówce honorowego gola dla gości strzelił Przemek Czapiewski. W pojedynku derbowym zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

Sosenka Sośno - Time Lubcza 2:7 (1:3)
Gospodarze mieli w tym meczy więcej z gry, oddali więcej celnych strzałów, ale bramki strzelali goście. Piłkarze Time wykorzystali swoje doświadczenie i wszystkie okazje, które sobie stworzyli. Obydwie bramki dla Sosenki strzelił z rzutów karnych Kacper Głowacki, trzeciego nie wykorzystał. Bramki dla Time strzelili: Andrzej Twardowski 2, Paweł Kabatek 2, Andrzej Wilczyński 2 oraz Filip Kukawski.

LZS Płocicz - HZ Zamarte 3:3 (1:3)
Znakomite spotkanie obejrzeliśmy w Płociczu. W pierwszej połowie wyraźnie dominowali goście. W 10 minucie prowadzenie dał im Marcin Żychski. Potem do akcji ruszył Odyj, który wręcz ośmieszał obrońców Płocicza. Po jego indywidualnej akcji było już 0:2. Kontaktową bramkę fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego zdobył Bartek Burkiewcz. W odpowiedzi drugi raz trafił Odyj. Po przerwie ktoś wyłączył gościom wtyczkę z prądem. Zamarte po prostu stanęło, a miejscowi po przeprowadzeniu zmian zaczęli grać coraz lepiej, a momentami deklasowali przeciwnika. Sporo do ich gry wniósł doświadczony Waldek Burkiewicz, który strzelił bramkę na 2:3. Wyrównanie padło w 75 minucie po strzale Łukasza Hoppe.

Zryw Dąbrówka - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 4:2
Bramki dla Zrywu: Krzysztof Śledź 2, Artur Nowak, Jarosław Putkowski. Dla Firemana: Patryk Kobylski i Miłosz Iwan.

LZS Lutówko - Obrol Obkas 2:5 (0:2)
Bramki dla Obrolu: Dawid Wierzchucki, Mateusz Twardy, Kacper Szmytkowski, Szymon Skiba i samobójcza. Dla Lutówka: Mateusz Stasierowski i Damian Wiśniewski.

Odrodzeni Mała Cerkwica - WKS Wałdowo 2:2 (1:0)
Bramki dla Odrodzonych:Arkadiusz Łukasiewicz 2. Dla WKS Tomasz Szcześniewski i Łukasz Pukownik.