Piłkarska liga powiatowa

Remis na szczycie tabeli

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 10 czerwiec 2018, 21:30
Podczas 23 kolejki zmierzył się lider tabeli z wiceliderem. Mecz przyciągnął spore grono kibiców, lecz nie zachwycił. Bramki padły w pierwszej oraz ostatniej minucie meczu. Po raz kolejny drużyny z dolnej części zagotował swoich rywali. LZS Lutówko prowadziło 2:0 z Lubczą, a FUKS-iarze zremisowali na boisku w Dąbrowie.

Mistrzem Ligi zostaje LZS PŁOCICZ ! FOT. Robert Lida

LZS Płocicz - Zryw Dąbrówka 1:1 (1:0)
Bramka dla gospodarzy padła w 2. minucie po strzale z wolnego Bartka Burkiewicza. Wyrównanie dla gości padło w 98. minucie po fantastycznym strzale z dystansu Artura Nowaka. Wydawało się, że Płocicz ma mecz pod kontrolą, ale Zryw ambitnie grał do końca i został za to nagrodzony.

Orzeł Dąbrowa - Fuks II Wielowicz 2:2 (1:0)
Jeszcze w 87. minucie goście po dwóch trafieniach Pawła Boczkowskiego prowadzili 2:1. Honor Dąbrowy uratował Kamil Gbur, który wykorzystał znakomite dośrodkowanie Michała Bukowskiego. Fuksiarze nie ma ją już respektu dla nikogo i grają coraz ciekawiej.

Time Lubcza - LZS Lutówko 3:2 (0:2)
Bramki dla Lubczy: Andrzej Wilczyński 2 i Damian Mudyna. Dla Lutówka Krzysztof Prasał i Rafał Prasał.

Fireman Zabartowo/Pęperzyn - Victoria Orzełek 0:6 (0:3)
Bramki: Przemysław Czapiewski 2, Marcin Szreder, Damian Czapiewski, Mateusz Tomasz i Mateusz Balcer.

Obrol Obkas - Sosenka Sośno  9:1

HZ Zamarte - WKS Wałdowo 3:0 wo