Więcbork

Robert Kubica wspólnie z WKM Więcbork

Karol Rogalski, 05 wrzesień 2019, 09:17
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Robert Kubica i inne gwiazdy sportów motorowych dały prawdziwe show na jubileuszowej 10. edycji Verva Street Racing w Gdyni. Obok mistrza nie zabrakło zawodników WKM Więcbork - Tosi Rogalskiej i Olafa Włodarczaka.
Robert Kubica wspólnie z WKM Więcbork

Robert Kubica w otoczeniu m.in. więcborskich motocrossowców. Druga z prawej - Tosia, pierwszy z lewej - Olaf

Na dwa dni Gdynia zamieniła się w wielką motoryzacyjną arenę. Dziesiątki widowiskowych pokazów na trzech wybudowanych torach wyścigowych, a każdy o innej charakterystyce: F1, Action i Dakar. Do tego setki ciekawych aut, motocykli w strefach ekspozycyjnych oraz show na wodzie i w powietrzu.
Tosia startowała w pokazach PitBike SM na torze Action, a Olaf w motocrossie na torze Dakar.
Zgodnie z harmonogramem soboty i niedzieli byliśmy w strefie F1, gdzie znajduje się główne centrum wydarzeń. To właśnie stąd wyruszyła parada gwiazd motosportu, w której szeregach znaleźli się Tosia i Olaf z WKM Więcbork.
W sercu największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce roiło się od znanych postaci ze świata sportu, biznesu i telewizji. Korzystano z szansy na autografy, zdjęcia ze sportowcami i nie tylko. W oczekiwaniu na Roberta Kubicę można było z bliska zobaczyć bolid F1. Wśród ustawionych w paradnym szyku zawodników w strojach motocyklowych - Tosia i Olaf, którzy szli przed Robertem Kubicą.
Po paradzie pokazy przed kilku tysięczną publicznością. Tosia uczestniczyła w pokazach na arenie Action, a Olaf na Arenie Dakar.