stat4u
Przepałkowo

Śmiertelny wypadek na krajówce

Robert Środecki, 20 maj 2021, 09:54
Średnia: 0.0 (0 głosów)
44-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym w Przepałkowie. Do zdarzenia doszło we wtorek rano. Około godziny 4.30 samochód dostawczy poruszający się drogą krajową nr 25 z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu. Okoliczności tego zdarzenia bada policja.
Śmiertelny wypadek  na krajówce
– O godzinie 4.34 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu na 104. kilometrze drogi krajowej nr 25 w miejscowości Przepałkowo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód dostawczy iveco zjechał do rowu. Pojazdem podróżowały dwie osoby: kierowca oraz pasażer, który znajdował się w części sypialnej znajdującej się nad kabiną kierowcy. Ratownicy ewakuowali 44- letniego pasażera i przystąpili do resuscytacji, ponieważ był bez parametrów życiowych. Niestety, lekarz przybyły na miejsce wypadku stwierdził zgon. Kierowca, 19-letni mężczyzna, został przewieziony na obserwację do szpitala – relacjonuje st. kpt. Robert Lis, rzecznik prasowy KP PSP w Sępólnie. 
Okoliczności wypadku bada policja. W nocy z poniedziałku na wtorek padał deszcz. Nawierzchnia na drodze krajowej nr 25 była śliska, co stwarzało zagrożenie dla uczestników ruchu i wymagało od nich zachowania szczególnej ostrożności.                                      
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...