Sośno przegrywa mecz

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 13 wrzesień 2020, 19:43
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Jednym z najciekawszych spotkań IV kolejki ligi powiatowej było spotkanie LZS Victorii Orzełek kontra Sosenka Sośno. Worek z bramkami otworzył się na początku drugiej połowy, po strzale Karola Schefflera na prowadzenie wyszła ekipa z Sośna, ich radość jednak nie trwała długo, zmobilizowana drużyna z Orzełka zdobyła szybkie dwie bramki po strzale Remka Czapiewskiego oraz Dawida Szmaglińskiego. Pojedynek był bardzo emocjonujący, a sędzia by zapanować nad porządkiem na boisku pokazał aż 18 kartek ( 2 czerwone ). Wysokie zwycięstwo odnisoła drużyna z Zamartego, która pokonała Zabartowo 5:0. W następnej kolejce odbędą się dwa pojedynki na szczycie tabeli ligi powiatowej pomiędzy LZS Płocicz - Sosenka Sośno oraz LZS CENTRUM Obkas - LZS VICTORIA Orzełek. Przypominamy, że pomiędzy 4, a 5 kolejką jest możliwość uprawnienia nowych zawodników.

Orzeł Dąbrowa - Fuks II Wielowicz 3:2 (3:0)
Gospodarze po bramkach Tomasza Piszczka, Tomasza Warylaka i Miłosza Spirki prowadzili do przerwy 3:0. W drugiej części gry zlekceważyli klasę przeciwnika, który jak zwykle grał do końca. Mateusz Wójcicki i Jarosław Grzeca zmniejszyli rozmiary porażki. Fuksowi do remisu zabrakło kilka centymetrów. W drużynie gości zobaczyliśmy dawną gwiazdę powiatówki - Arka Grochowskiego.

HZ Zamarte - Fireman Zabartowo/Peperzyn 5:0 (1:0)
Do 52 minuty obydwa zespoły toczyły ze sobą wyrównany i bardzo ciekawy pojedynek. Niestety od tej minuty gra gości kompletnie się posypała. Widać, że Zamarte wraca do dawnej formy. Bohaterem Zamartego "Kichu", który popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami. Bramki strzelili: Daniel Herman 2, Błażej Odyja, Arkadiusz Szulc, Hubert Olszyna.

Odrodzeni M. Cerkwica - Zryw Dąbrówka 0:4 (0:1)
Bramki: Artur Nowak 2, Jakub Kuszaj, Jarosław Pułkowski

LZS Płocicz - Time Lubcza 5:1 (3:1)
Bramki dla Płocicza: Dawid Chmarzyński 2, Karol Nowaczyk, Daniel Babiżewski, Miłosz Iwan. Dla Lubczy Krystian Pankau.

LZS Lutówko - Centrum Obkas 1:3 (0:2)
Bramki dla Obkasu: Damian Kiedrowicz, Wojciech Fertykowski, Artur Suma. Dla Lutówka Gracjan Murek.

Victoria Orzełek - Sosenka Sośno 4:2 (0:0)
Nowy rekord ligi w ilości kartek w jednym spotkaniu. Sędzia Marcin Lica sam pobił swój dotychczasowy wynik i pokazał 16 żółtych i dwie czerwone.(za dwie żółte)
Bramki dla Orzełka Dawid Szmagliński, Łukasz Tomasz, Remigiusz Czapiewski, Szymon Binger. Dla Sośna Dariusz Paliga i Karol Scheffler