Sypniewo

Studniówka ministerialna

Robert Lida, 01 luty 2018, 12:03
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Sezon studniówkowy w pełni. W powiecie sępoleńskim poloneza pierwsi zatańczyli maturzyści Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie. Na miejsce zabawy wybrano zabytkowe wnętrza miejscowego pałacu.
Studniówka ministerialna

Tradycyjna lampka szampana

Studniówka ministerialna

Pierwszego poloneza w powiecie poprowadził Krzysztof Dropinski

Otwierając bal studniówkowy, dyrektor Marian Basa przekazał uczestnikom życzenia od samego ministra rolnictwa i rozwoju wsi, który teraz jest jego bezpośrednim przełożonym. Jak wiadomo, szkoła w Sypniewie od 1 stycznia jest szkołą resortową, podległą właśnie ministrowi. Ta zmiana na razie jest trudno zauważalna, ale można powiedzieć, że ta studniówka otworzyła nowy rozdział w historii szkoły. W piątek poloneza zatańczyli uczniowie łączonej klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Rolniczego. Jej wychowawcą jest Krzysztof Dropinski i to on przygotował swoich uczniów do poloneza, a jako drugi taniec zaproponował... walczyka, z którym jak się okazało, nie wszyscy potrafili sobie poradzić. Za pomyślność na maturze i w dorosłym życiu wzniesiono toast lampką szampana i, jak zapewnił dyrektor Basa, to był jedyny alkohol na tej imprezie. I tak w zimowo-pałacowej scenerii, w miłej i sympatycznej atmosferze zabawa trwała do białego rana. Po raz pierwszy do sesji zdjęciowej zaprosiliśmy również nauczycieli. Niech rodzice wiedzą, kto odpowiada za wykształcenie ich dzieci.

Klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Rolniczego: Dominika Mrotek, Dominika Nickel, Paulina Jasiek, Kamil Wollermann, Jakub Gracz, Damian Suwalski, Piotr Malak, Bartłomiej Słoma, Patryk Słoma, Patryk Prekop, Jacek Bodziński, Dawid Siutkowski, Arkadiusz Cieślik, Arkadiusz Pągowski, Tomasz Gabriel, Sebastian Gus, Adam Kacprzak.