stat4u

Sukces gimnazjalistek z gminy Więcbork

Nadesłane, 01 lipiec 2011, 15:42
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Ostatniego dnia maja br. został rozegrany w Świeciu finał Kujawsko-Pomorskiej Gimnazjady w lekkoatletyce.Bardzo dobrze zaprezentowały się w konkurencji skoku w dal gimnazjalistki z gminy Więcbork. Uczennica trzeciej klasy Gimnazjum w Sypniewie Patrycja Gołuńska wywalczyła srebrny medal, uzyskując wynik 4,99m.
Sukces gimnazjalistek z gminy Więcbork

Gabriela Żelińska i Patrycja Gołuńska z nauczycielami WF, Przemysławem Paterkiem (G. Jastrzębiec) i Radosławem Lachem (G. Sypniewo)

Tuż za nią na trzecim miejscu uplasowała się Gabriela Żelińska z klasy drugiej Gimnazjum w Jastrzębcu, zdobywając medal brązowy i uzyskując wynik 4,93 m. Wśród bardzo silnej konkurencji i dużej liczby startujących zawodniczek Patrycja i Gabriela wyróżniały się dużym doświadczeniem i umiejętnościami technicznymi. Obok sukcesu dziewcząt z gminy Więcbork należy wyróżnić również wspaniały występ Konrada Śniegowskiego, ucznia Gimnazjum w Wąwelnie, który z wynikiem 6,29 m zdecydowanie zwyciężył konkurencję skoku w dal chłopców.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Wygląda na to, że powiat sępoleński staje się potęgą w konkurencji skoku w dal w województwie kujawsko-pomorskim. 

Artykuł wyświetlono 2910 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
Marcin Plener, oszczepnik Krajny Sępólno, do swojej bogatej...
Marcin Plener, oszczepnik Krajny Sępólno, do swojej bogatej...
Ring tonący w kolorowych światłach, sędziowie w białych koszulach i...
Najwyżej oceniane
Dzisiaj ruszyła pierwsza kolejka Powiatowej Ligi tenisa Stołowego....
Podczas mistrzostw Polski młodziczek, zakończonych w niedzielę w...
Przez cały weekend na więcborskiej Plebance ryczały motocykle...