stat4u

Sukces gimnazjalistek z gminy Więcbork

Nadesłane, 01 lipiec 2011, 15:42
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Ostatniego dnia maja br. został rozegrany w Świeciu finał Kujawsko-Pomorskiej Gimnazjady w lekkoatletyce.Bardzo dobrze zaprezentowały się w konkurencji skoku w dal gimnazjalistki z gminy Więcbork. Uczennica trzeciej klasy Gimnazjum w Sypniewie Patrycja Gołuńska wywalczyła srebrny medal, uzyskując wynik 4,99m.
Sukces gimnazjalistek z gminy Więcbork

Gabriela Żelińska i Patrycja Gołuńska z nauczycielami WF, Przemysławem Paterkiem (G. Jastrzębiec) i Radosławem Lachem (G. Sypniewo)

Tuż za nią na trzecim miejscu uplasowała się Gabriela Żelińska z klasy drugiej Gimnazjum w Jastrzębcu, zdobywając medal brązowy i uzyskując wynik 4,93 m. Wśród bardzo silnej konkurencji i dużej liczby startujących zawodniczek Patrycja i Gabriela wyróżniały się dużym doświadczeniem i umiejętnościami technicznymi. Obok sukcesu dziewcząt z gminy Więcbork należy wyróżnić również wspaniały występ Konrada Śniegowskiego, ucznia Gimnazjum w Wąwelnie, który z wynikiem 6,29 m zdecydowanie zwyciężył konkurencję skoku w dal chłopców.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Wygląda na to, że powiat sępoleński staje się potęgą w konkurencji skoku w dal w województwie kujawsko-pomorskim. 

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
Ring tonący w kolorowych światłach, sędziowie w białych koszulach i...
Marcin Plener, oszczepnik Krajny Sępólno, do swojej bogatej...
Marcin Plener, oszczepnik Krajny Sępólno, do swojej bogatej...
Najwyżej oceniane
Dzisiaj ruszyła pierwsza kolejka Powiatowej Ligi tenisa Stołowego....
Podczas mistrzostw Polski młodziczek, zakończonych w niedzielę w...
Przez cały weekend na więcborskiej Plebance ryczały motocykle...