stat4u
Sępólno

Tragedia w Sikorzu

Robert Lida, 14 marzec 2019, 11:06
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej w Sikorzu. Opel astra uderzył w przydrożne drzewo. Nie żyje 19-letni mieszkaniec Przepałkowa.
Tragedia w Sikorzu

Astra dosłownie owinęła się wokół pnia drzewa

Tragedia w Sikorzu

Za tym parawanem trwała walka o życie Jakuba

Do zdarzenia doszło w sobotę, kilka minut przed 15.00. W kierunku Tucholi jechał opel astra. Na prostym odcinku drogi pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i bokiem uderzył w drzewo. Opel dosłownie owinął się wokół pnia. Niestety, uderzenie nastąpiło na wysokości drzwi kierowcy.
– Kierowca opla był zakleszczony w pojeździe. Ratownicy medyczni podjęli czynności reanimacyjne, kiedy jeszcze był w środku. Ewakuowaliśmy go na zewnątrz po odcięciu dachu – mówi st. kpt. Dariusz Chylewski, pełniący obowiązki zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie.
Mimo usilnych prób, kierowcy astry nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon. Ofiarą wypadku okazał się 19-letni Jakub Z., mieszkaniec Przepałkowa.
Okoliczności i przyczyny wypadku bada policja. W czasie zdarzenia jezdnia była mokra i padał ulewny deszcz. Jest świadek, który widział, jak przed uderzeniem w drzewo granatowym oplem „rzucało” po drodze.  

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...