stat4u
Powiat

Uwaga na włamywaczy

Robert Środecki, 09 styczeń 2020, 10:37
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W okresie świąteczno-noworocznym na terenie powiatu sępoleńskiego doszło do serii włamań do obiektów handlowych. Łupem złodziei padały głównie papierosy, alkohol i gotówka. Policja prowadzi działania zmierzające do ustalenia tożsamości sprawców.
Uwaga na włamywaczy

W sklepie w Zamartem kilkakrotnie dochodziło do kradzieży

Przed świętami do serii włamań doszło w gminie Kamień. Pierwszym miejscem na mapie działań złodziei był obiekt handlowy w Zamartem. Wartość strat wyniosła około 2400 złotych. W przeszłości w sklepie zlokalizowanym przy drodze krajowej nr 25 dochodziło do włamań i kradzieży.
Kolejnym miejscem, które odwiedzili włamywacze, był obiekt handlowy w Orzełku. Wartość strat wyniosła około 400 złotych. Kolejnym zdarzeniem odnotowanym przez policję było włamanie do lokalu gastronomicznego w Kamieniu. Wartość strat wyniosła 500 złotych.
Pomiędzy świętami i nowym rokiem złodzieje skierowali swoją uwagę na Sępólno, gdzie policjanci  otrzymali zgłoszenia o dwóch kradzieżach z włamaniem oraz jednej próbie włamania do trzech obiektów handlowych mieszczących się przy ul. Wojska Polskiego oraz Hallera w Sępólnie. Straty oszacowano na 4000 zł.
– Ogólnie łupem włamywaczy padła gotówka, wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe oraz spożywcze – informuje Małgorzata Warsińska, oficer prasowy KPP w Sępólnie.
Policja prowadząca działania zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży apeluje do mieszkańców o ostrożność i czujność.

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...