Piłkarska liga powiatowa

Worek z bramkami w 11 kolejce

Paulina Stryszyk,Robert Lida, Robert Środecki, 05 listopad 2017, 19:49
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Podczas 11 kolejki zawodnicy Ligii powiatowej strzelili aż 54 bramki. Świetny mecz rozegrała drużyna z Orzełka, która nie dała rywalom cienia szansy na wygraną. Po złej passie swój mecz wygrała również drużyna HZ Zamarte, która goni kolegów z gminy Kamień. Wszystko jeszcze się może wydarzyć, ponieważ w ostatniej kolejce zmierzą się Orzeł Dąbrowa -LZS Płocicz czołowe drużyny tabelii. Nie zapominajmy również, że drużyna z Płocicza ma przed sobą pauzę. Meczem 12 kolejki będzie zdecydowanie spotkanie Dąbrówki z Dąbrową. Kto wygra? Zapraszamy w niedzielę do Dąbrówki.
Worek z bramkami w 11 kolejce

Time Lubcza - WKS Wałdowo 4:6 (1:3)

Takich meczów chciałoby się w lidze powiatowej jak najwięcej. Dobre tempo, dramaturgia i fura bramek. Goście prowadzili już 3:0, ale Lubcza doszła ich na 3:3. Wydawało się, że szala zwycięstwa przechyla się na drugą stronę, ale WKS zdołał w krótkim czasie strzelić jeszcze dwie bramki. Wynik byłby zgoła inny gdyby nie koszmarne błędy bramkarza Time. Goście na półtorej miesiąca przed świętami dostali już prezenty. Po trzy bramki dla WKS strzelili: Łukasz Pukownik i Dawid Chylewski. Dla Time: Andrzej Wilczyński 2, Mateusz Tomasz i Andrzej Twardowski. 

fot. Robert Lida

Fuks II Wielowicz - HZ Zamarte 0:9 (0:2)

Bramki dla Zamartego: Wiktor Ewald 4, Błażej Odyja 3, Patryk Odyja 2.
Victoria Orzełek - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 9:0 (8:0)

Victoria rozstrzelała Firemana. Goście przyjechali do Orzełka w 9 – osobowym składzie i byli skazani na porażkę. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Po przerwie Victoria zwolniła tempo i kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku.  

Bramki: Damian Czapiewski 2, Przemysław Czapiewski 2, Wojciech Żelazny 3, Dariusz Haliniak, Marcin Szreder.

fot.Robert Śródecki

Orzeł Dąbrowa - LZS Lutówko 3:1 (1:1)

Bramki dla Dąbrowy: Robert Chryszczak 2 i Dawid Kmiecik. Dla Lutówka Damian Wiśniewski.

Sosenka Sośno - LZS Płocicz 3:7 (2:6)

Bramki dla Płocicza: Dawid Warmke 3, Mariusz Haliniak 2, Marek Betin i Bartosz Burkiewicz. Dla Sośna: Bartosz Paliga, Mariusz Krajewski i Jakub Knitter.

Odrodzeni Mała Cerkwica - Obrol Obkas 3:9 (0:4)

Bramki dla Obkasu: Dawid Wierzchucki 3, Mateusz Twardy 2, Kacper Szmytkowski, Paweł Kłodziński, Krystian Radzio i Daniel Pławiak. Dla Cerkwicy: Maciej Rekowski 2 i Tomasz Fulara.