stat4u
Trzciany (gmina Sępólno)

Wymuszenie ciężarówki

Robert Lida, 04 kwiecień 2019, 10:25
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Groźny wypadek w Trzcianach. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogami powiatowymi ciężarowe volvo uderzyło w golfa. Kierowca osobówki trafił do szpitala.
Wymuszenie ciężarówki

Z golfa niewiele zostało, najważniejsze, że kierowca przeżył

Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek o godzinie 6.10. – Samochód osobowy vw golf jechał drogą wojewódzką, która jest drogą z pierwszeństwem przejazdu, w kierunku Tucholi. Natomiast ciężarówka wyjeżdżała z drogi podporządkowanej, z kierunku Włościborza i uderzyław bok osobówki. Mamy więc do czynienia z wymuszeniem pierwszeństwa przejazdu – mówi st. asp. Wiesław Szczepanik z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie.
– Kiedy przybyliśmy na miejsce, kierowca ciężarówki był poza pojazdem. Natomiast kierowca golfa, mieszkaniec powiatu tucholskiego, znajdował się w pojeździe. Został z niego ewakuowany i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Przewieziono go do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 10.00 – mówi st.kpt. Robert Liss, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w Sępólnie.
Jak widać na zdjęciu powyżej,z osobowego auta po zderzeniu z ciężarowym kolosem niewiele zostało. Kierowca miał naprawdę sporo szczęścia.  

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...