Piłkarska liga powiatowa

Zabartowo na prowadzeniu

Paulina Stryszyk, 08 wrzesień 2019, 19:55
Za nami już 2 kolejki piłkarskiej ligi powiatowej powiatu sępoleńskiego. Tylko trzy drużyny zebrały komplet punktów,a na czele tabeli uplasowała się drużyna z Zabartowa, która jak do tej pory nie straciła ani jednej bramki. Kiepsko sezon zaczęła drużyna z Dąbrowy, która drugi zaliczyła porażkę.

ZRYW Dąbrówka - LZS Orzeł Dąbrowa 4:3 (3:0)

Gospodarze mocno ruszyli od samego początku i już w 3. min objęli prowadzenie .  ZRYW kontrolował  przebieg pierwszej połowy nie pozwalając Orłą na oddanie strzału. Dąbrówka prowadziła już wynikiem 4:0 i mogło się wydawać, że w tym spotkaniu już nic się nie wydarzy. Orzeł jednak  pod koniec drugiej połowy rozwinął skrzydła i zdobył trzy szybkie bramki. Niestety Dąbrowa obudziła się za poźno i nie starczyło im czasu na wyrównanie spotkania. Znakomitym strzałem z dystasnu popisał się Miłosz Spirka

Bramki: ZRYW- Maciej PawełekBłażej Adamczyk, Jarek Pułkowski, Daniel Frydrychowicz.  ORZEŁ: Tomasz Warylak, Miłosz Spirka, Przemysław Gbur

LZS Płocicz - HZ Zamarte 2:1 (0:0)

Odrodzeni Mała Cerkwica - CENTRUM Obkas 0:2

bramki: Damian Kierdrowicz, Filip Szmytkowski

FUKS II Wielowicz  -  FIREMAN Zabartowo/Pęperzyn 0:7

KS Time Lubcza - LZS Lutówko 1:0