Zamarte wygrywa na farcie z Lutówkiem !

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 12 maj 2019, 18:51
Podczas 18 kolejki czołowe drużyny Ligi Powiatowej miały spory problem aby pokonać swoich rywali. Obkas przegrywał w Sośnie, a Zamarte na farcie pokonało Lutówko na własnym boisku w doliczonym czasie gry. Dąbrówka pokonała ekipę Józka co spowodowało, że drużyna Orła zza miedzy dogoniła Płocicz w tabeli.

Sosenka Sośno - Centrum Obkas 1:3 (0:0)
Lider tabeli wrócił z dalekiej podróży. Do 73 minuty gospodarze prowadzili 1:0 po bramce Ariela Stremlaua. Po chwili sędzia podyktował dla nich rzut karny. Niestety niezawodny dotąd Marek Herzberg strzelił obok bramki. Po tym ostrzeżeniu goście zabrali się do roboty. Wyrównującą bramkę strzelił Filip Szmytkowski. Na 2:1 podwyższył Artur Suma, a wynik ustalił w doliczonym czasie Wojtek Fertykowski.

Zryw Dąbrówka - LZS Płocicz 4:2 (1:1)
Mecz rozpoczął się od prowadzenia gości w 3 minucie po pierwszej bramce w barwach Płocicza Patryka Piotrowskiego. Później miejscowi dostali dwa prezenty od Józka, który we własnym polu karnym wycinał przeciwników równo z trawą. Po szaleńczym pościgu Płocicz doprowadził do wyrównania po bramce Dawida Kłosa. Miejscowi odpowiedzieli jednak dwoma trafieniami. Wszystkie bramki dla Zrywu strzelił Artur Nowak.

HZ Zamarte - LZS Lutówko 3:2 (1:2)
Zwycięzką bramkę gospodarze strzelili w 2 minucie doliczonego czasu. Bramki dla Zamartego Tomasz Rekowski 2 i Wiktor Ewald. Dla Lutówka Rafał Warmiński 2.

Odrodzeni Mała Cerkwica - LZS Orzeł Dąbrowa 0:5

FUKS II Wielowicz - TIME Lubcza 2:2

KS FIREMAN Zabartowo - LZS VICTORIA Orzełek 1:2