Piłkarska liga powiatowa

ZRYW Dąbrówka mistrzem jesieni

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 07 listopad 2021, 19:52
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Zakończyły się zmagania jesiennej rundy piłkarskiej ligi powiatowej ! Mistrzem rundy jesiennej została drużyna ZRYW Dąbrówka, która podczas XI kolejki rozgromiła drużynę z Lutówka 8:0. Najlepszy strzelec - Artur Nowak, zdobył w tym spotkaniu hat-tricka i umocnił swoją pozycję w ogólnej klasyfikacji strzelców LP. Drużyna LZS Lutówko pomimo niekompletnego składu nie poddała się i stawiła czoła liderowi.
ZRYW Dąbrówka mistrzem jesieni

fot. Stryszyk Paulina

Na drugim miejscu uplasowałą się ekpia LZS Płocicz, która po raz drugi zdobyła 3 punkty bez wysiłku, ponieważ Orzełek oddał mecz walkowerem z powodu problemów kadrowych. Na trzecim miejscu zmagania zakończyła TIME Lubcza, która stoczyła na własnym boisku bój o miejsce na podium z HZ Zamarte. W lepszej dyspozycji okazała się Lubcza, a zdobywcą 3 goli został najlpeszy snajper drużyny - Kystian Pyszka, który w tej rundzie zdobył aż 15 trafień. Tuż poza podium zajęła pozcyję drużyna Orzeł Dąbrowa, która gościła dziś na własnym boisku CENRUM Obkas. Pomimo kiepskich warunków pogodowych mecz przyciągnał wielu fanatyków powiatówki. Spotkanie obfitowało w wiele efektownych sytuacji podbramkowych i drużyny walczyły jak równy z równym.  Obie bramki dla CENTRUM zdobył -Mateusz Nowacki, natomiast dla Orła dwie Robert Chryszczak oraz jedną obrońca - Damian Olszewski. Goście w jednej z ostatnich sytuacji meczu mogli doprowadzić do remisu, lecz Mikołaj Nyks oddając strzał "na pustą", trafił w poprzeczkę Łukasza Stryszyka. Wysokie zwycięstwo odnieśli dziś Odrodzeni z Małej Cerkwicy, którzy pokonali Sosenkę 9:0, dzięki temu zwycięstwie awansowali z 10 na 8 miejsce wyprzedzając po drodze FIREMANA oraz Lutówko. 

 

I to już koniec zmagań Ligi Powiatowej w tej rundzie. Ta edycja przynosi nam wiele emocji, do "kamieńskiej" czołówki tabeli wkroczyła drużyna z gminy Więcbork - Lubcza. Wzmocniona drużyna prezesa Fifielskiego depcze po piętach faworytom ligi - ekipie Józka i Dąbrówce. Z niecierpliwością czekamy na pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Czy tabela po kolejnnych zmaganiach pozostanie bez zmian ? Tego i innych interesujących nas faktów dowiemy się już na wiosnę 2022. Do zobaczenia !

 

Sosenka Sośno - Odrodzeni M.Cerkwica 0:9 (0:2)

Bramki:

Roman Mokienko 4, Jakub Kłosowski 3, Jakub Molik, Marek Woś


Fireman Zabartowo/Pęperzyn - Fuks II Wielowicz 2:4 (1;2)


Bramki:

Wielowicz: Jakub Wolski 2, Dariusz Paliga, Dariusz Pachocki
Zabartowo: Daniel Mańczuk, Michał Przybylski


Time Lubca - HZ Zamarte 4:2 (1:0)

Bramki:
Lubcza: Krystian Pyszka 3, Andrzej Twardowski
Zamarte: Cezary Lewiński, samobójcza

fot.Lida Robert

fot. Lida Robert

fot. Lida Robert

fot. Lida Robert


LZS Płocicz - Victoria Orzełek 3:0 wo


Goście nie przyjechali na zawody

LZS Lutówko - Zryw Dąbrówka 0;8 (0:3)


Bramki: Artur Nowak 3, Błażej Adamczyk 2, Jarosław Pułkowski, Daniel Frydrychowicz, Przemysław Marek

Najlepszy strzelec rundy jessiennej - Artur Nowak ! 

fot. Stryszyk Paulina

fot. Stryszyk Paulina

fot. Stryszyk Paulina

fot. Stryszyk Paulina

Orzeł Dąbrowa - Centrum Obkas 3:2 (2:1)

Bramki:
Dąbrowa: Robert Chryszczak  2, Damian Olszewski
Obkas: Mateusz Nowacki 2

fot. Stryszyk Paulina

 

fot. Stryszyk Paulina

fot. Stryszyk Paulina

fot. Stryszyk Paulina