stat4u

RSS Kategoria: Piłkarska Liga Powiatowa I sezon 2007

Piłkarska Liga Powiatowa ósma kolejka
Piłkarze Sosenki rundę rewanżową rozpoczęli wreszcie na własnym boisku, do tej pory grali gościnnie w Rogalinie. Stare boisko ,,pod lasem” wróciło do łask. Starsi kibice wspominali jak w zamierzchłych czasach grali tutaj Czarni Rogalin z Gromem Więcbork.
Piotr Pankanin
No i mamy finał jesieni!
Rozgrywki piłkarskiej Ligi Powiatowej dobiegły końca. Ostatniemu akordowi towarzyszyły spore emocje i pewien „niesmaczny niesmak”. Najpierw o tym drugim zjawisku, które w czystym amatorskim sporcie nie powinno mieć miejsca. Trudno sobie wyobrazić zanikanie kontrastowej linii dzielącej futbol od rugby. Tak było, o czym donoszą obserwatorzy drugiej połowy spotkania pomiędzy Huraganem Witunia a Victorią Orzełek. O wszystkim zadecydowała fatalna postawa tak zwanego sędziego. Za fatalny dobór „sędziów”, a w tym przypadku kolesia odpowiada Edward Wirkus. Drużyna z Orzełka pokonała 35 kilometrów, by zagrać w Wituni pod dyktando „sędziego” bez krzty autorytetu i elementarnej wiedzy. Tym samym Liga Powiatowa żegna się z sędzią piłkarskim Edwardem Wirkusem, odpowiedzialnym za dobór sędziów w rozgrywkach LP.
Piotr Pankanin
Piłkarska Liga Powiatowa. Szósta kolejka
Przedostatnia kolejka
Piotr Pankanin
Piłkarska Liga Powiatowa. Piąta kolejka
Alkomat na boisku! Do czego to dochodzi? Do czego zdolni są kibice?
Robert Lida
Piłkarska Liga Powiatowa. Czwarta kolejka
Czwartą kolejkę charakteryzowały dwa wydarzenia. Po pierwsze zawiedli piłkarze rezerw więcborskiego Gromu, którzy zrazili się wyższym poziomem rozgrywek niż zakładali i nie pojechali na mecz do Radzimie. Druga sprawa, to gwiazdorstwo bramkarza Time Lubcza Krzysztofa Dropińskiego.
Robert Lida
Piłkarska Liga Powiatowa. Trzecia kolejka
W sobotę i niedzielę piłkarze PLP rozegrali trzecią kolejkę spotkań. Było ciekawie, zwłaszcza w Komierowie, gdzie miejscową drużynę wspierał proboszcz z kropidłem.
Robert Lida
Piłkarska Liga Powiatowa. Druga Kolejka
W niedzielę na sołeckie boiska powiatu sępoleńskiego wybiegli piłkarze Piłkarskiej Ligi Powiatowej by rozegrać drugą kolejkę spotkań.
Piotr Pankanin, Robert Lida
Piłkarska Liga Powiatowa. Ruszyli!
Osiem drużyn piłkarskich z sołectw powiatu sępoleńskiego zainaugurowało rozgrywki Piłkarskiej Ligi Powiatowej. Na jej czele stanął Tomasz Fifielski - radny powiatowy oraz piłkarz Time Lubcza - jednej z drużyntej ligi.
Piotr Pankanin