stat4u

Kibic Obrolu

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
A czy ktoś napisał tu że Orzeł źle grał ? Wygrał i to zasłużenie... Na Pana Żekieckiego już nie jedna skarga była, ale nikt nic nie robi bo nie ma innego sędziego. A linie były tragiczne prawie nie widoczne. Na filmie widać takie że aż się kurzyło i ten piach w bramce :)
No i norma z takim sędzią to on wygrał mecz... Pan Żekiecki nie musi grać, a wygrywa wszystko, wstyd za takiego sędziego ten człowiek prawie nie rusza się na boisku a wszystko widzi szkoda tylko że na korzyść jednej drużyny. A o przygotowaniu boiska przez Orła szkoda gadać, praktycznie brak linii.
Czarno-zielone to barwy niezwyciężone!!! :))) Super chłopaki :)
Mam pytanie do Pana Lidy skąd ma Pan informacje ,że tortem na meczu otwarcia w Obkasie zajmowało się KGW skoro te Panie nic nie miały z tym wspólnego. Tak samo kto niby powiedział ,że będziemy chcieli pobijać rekord kibiców na meczu z Dąbrową? Nikt nic o tym nie słyszał... Skoro nie ma Pan pewnych info to po co takie brednie? Pozdrawiam.
Wszyscy tak mówią jakby tylko tam się tak działo...Każdy może pójść do pobliskiego sklepu i kupić alkohol jeżeli na Studziennej nie chcą im sprzedać...Przed Terminalem może lepiej jest? Tylko przed TC+ zaraz ochrona wkroczy i pobije...
Tomek nie pierwszy raz będą wypisywać nie rzetelne info, bo o naszym zawodniku pisali że rzucał butami na boisko w trakcie meczu, a ten but po prostu spadł z nogi w trakcie podawania piłki... Także nie dziw się, bo piszą to co chcą a nie prawdę...
W meczu Mastel Lutowo - Ks Kawle jest pomyłka bramki nie strzelił Krystian Kitza tylko Kamil Kitza :)
Nie wiem jak uważają inni ale wg mnie mecz był bardzo ciekawy...Emocje były ogromne... Ta wygrana należała się chłopakom! A tylu kibiców nie było chyba na żadnym meczu :)
I bardzo ciekawe jest to ,że np. drużyna Płocicza była na meczu w Dąbrowie z ''żuberkiem'' i nie zostali opisani a drużyna której kibicuję od razu. I nie tłumaczcie tego strojami...
Ciekawe dlaczego gazeta w każdym wydaniu pisze o tym ,że Obkas już nie gra w Orzełku? Przecież wszyscy już o tym wiedzą. Nie potraficie dać normalnego podpisu pod zdjęciem z meczu? I nie piszcie bzdur ,że kibice i piłkarze Obrolu są niewdzięczni !