stat4u

Sebastian Skaja

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Swoją drogą ciekawi mnie też motyw dostawania 500+ skoro żadne dziecko nie mieszka z matką.
A jaka jest idea świadczenia 500+, by zamiast na porządne rzeczy dla dzieci wydawać na alkohol, jak to ma miejsce w wielu rodzinach? Przykra historia, ale niestety trzeba sobie w życiu umieć radzić. Jeśli alimenty raz są raz nie ma, to trzeba zgłosić sprawę do sądu i będą wtedy regularnie z funduszu, jeśli ojca nie stać. 1000zł na dzieci + 700zł wypłaty + 600zł alimentów -> 2300zł na 3 osoby to nie jest dużo, ale da się wyżyć tylko trzeba działać, a nie obwiniać urzędników, którzy nie mają władzy, by rozdawać wszystkim mieszkania.
Na głupotę dorosłych uczniowie Zespołu Szkół w Wałdowie patrzą czytając ten szmatławiec. Niesamowite jest to jak wszechwiedzącą osobą jest autor tekstu, już wiele razy mogliśmy się przekonać, że zna się na wszystkim od roślin, po zwierzęta, drogownictwo, inżynierię budowlaną, a zapewne i loty w kosmos. Tymczasem polecam skontaktować się z rzeczywistym fachowcem, bo tacy właśnie oceniali stan tych wszystkich drzew, które w ciągu silniejszego wiatru mogłyby doprowadzić do tragedii. PS Leśnik nie skomentował, bo nie ma czego komentować i zapewne pomyślał "chłopie z jakimi ty bzdurami ciągle przyjeżdżasz".
W historii kraju nie było chyba bardziej głupiego pomysłu, no... może zgoda na rozbiory, ale nawet tego nie byłbym taki pewien. NIE MOŻNA dawać ludziom za darmo pieniędzy. Można pomagać - ubraniami, jedzeniem, środkami czystości, sprzętami i to jeszcze w taki sposób, by nie powstał największy czarny rynek świata. Znam osoby, które nawet jedzenie odsprzedają, by dostać pieniądze na alkohol. Podobnie będzie w tej sytuacji, połowa przepije i przepali, a dla dzieci nie zostanie nic, a tymczasem ci najbardziej potrzebujący (wliczając samotne matki z jednym dzieckiem) dalej będą żyły w nędzy... Rzecz jasna nie zgadzam się także z faktem, że tysiące urzędników jest potrzebnych, wystarczyłoby dołożyć obowiązków tym, którzy za dużo nie robią, na przykład w urzędach pracy...
Ten artykuł nadaje się na policję pod pomówienie. Na początku jest napisane, że był alkohol, potem nagle, że nie da się tego udowodnić. Jeśli nastąpiło łamanie prawa to bardzo proszę zamieścić jakieś dowody! Też mogę sobie napisać, że w redakcji ostatnio świadkowie widzieli 2 kilogramy amfetaminy, niestety teraz nie da się tego udowodnić. Pozdrawiam też Panią, która donosi ciągle na tę szkołę, polecam zabrać się za swoje nudne życie, a nie szukać dziury w całym.
PS Panią Jadwigę to podziwiam, bo wsparcia ma zdecydowanie za mało i jak tak dalej pójdzie to nawet szefa nie będzie.
Bolączki są dlatego, że zamiast naprawdę organizować jakieś festyny z prawdziwego zdarzenia, to fundacje wszelakie zajmują się odnową jakichś figurek. Poezje i koncerty dla starych babć nie cieszą się popularnością wśród młodszych osób, może czas by sięgnąć po jakieś bardziej modernistyczne propozycje, bo młodzi ludzie nie przyjdą do stowarzyszenia wiersze czytać publicznie.
Uwielbiam, gdy GMINA szuka oszczędności wszędzie tylko nie u siebie. Wystarczyłoby nie podnosić pensji co niektórym a zostawić na przykład tę złotówkę właścicielom psów.
No i cała Polska odlicza czas do momentu, w którym to babsko wyleci z urzędu ministerialnego. Jak można zatrudnić katechetkę na Ministra Spraw Wewnętrznych? To tak, jakby ksiądz był nagle oficerem policji! Kpina! Nic się dla tej policji nie robi, ogranicza im budżet, a nagle przed wyborami kolejne babsko o nazwisko Kopacz szczyci się, że da podwyżki. ŻAŁOSNE!!!!! I jak potem młodzi ludzie mają szanować policję, skoro nasze państwo tego nie robi!