stat4u

RSS Kategoria: Sępólno Krajeńskie

Nie ustąpił pierwszeństwa
W Wałdowie zderzyły się alfa romeo i kia sportage. W pojazdach było w sumie pięć osób. Do szpitala w Bydgoszczy śmigłowcem LPR przetransportowano 35-letnią kobietę z koreańskiego samochodu.
Robert Lida
Spłonął pasażerski bus
W czwartek na przystanku w Grochowcu spłonął pasażerski bus kursujący na trasie Sępólno – Więcbork. W środku było 9 osób. Wszyscy zdołali go opuścić zanim pożar rozprzestrzenił się na cały pojazd.
Robert Lida
Tir uderzył w osobówkę
Do bardzo groźnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów doszło w niedzielę w Trzcianach. Na niebezpiecznym skrzyżowaniu samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem siodłowym. Cztery osoby podróżujące oplem odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitali. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża.
Robert Środecki
Pożar w tunelu
W czwartek na terenie Pęperzyna paliło się siano zgromadzone pod brezentowym tunelem. Spłonęło 70 ton paszy.
Robert Lida
Zwłoki w szkole
W ubiegły czwartek podczas prac remontowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie znaleziono ludzkie kości. Policja prowadzi czynności w tej sprawie pod nadzorem tucholskiej prokuratury.
Robert Środecki
Uwaga na liceum w Sępólnie!
Sępoleńskie Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego poszło po bandzie, jak żadna inna szkoła w Polsce. Prymat wiąże się z przechodzącym ludzkie pojęcie upublicznieniem listy kandydatów, którzy w wyniku rekrutacji nie zostali przyjęci. Listę 17 nazwisk sporządziła przewodnicząca SKR Grażyna Fröhlke. Nie chodzi bynajmniej o spółdzielnię kółek rolniczych, lecz o szkolną komisję rekrutacyjną szkoły, której dyrektor Tomasz Cyganek lansuje hasło: „Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem”.
Piotr Pankanin, Robert Lida
Tańcem rozpoczęli wakacje
Zanim kościelne dzwony wybiły Anioł Pański, wokół gimnazjum, jakby w dzień wywiadówki, parkował las samochodów. Atmosfera swoistego napięcia sprzed szkoły szybko przeniosła się do wystrojonej sali gimnastycznej. Ostatnie poprawki makijażu, resztki żelu nanoszone na wymyślne fryzury, dopinanie kiecek, jeszcze kilka kroczków powtórzonych dla pewności, głęboki oddech prostujący sylwetkę… No i się zaczęło.
Piotr Pankanin
Sprawca napadu na proboszcza za kratami
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na proboszczu sępoleńskiej parafii. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.
Robert Lida
Akt oskarżenia w sądzie
Prokuratura Rejonowa w Tucholi zakończyła śledztwo w sprawie Piotra R., wiceprezesa MLKS Krajna Sępólno i trenera sekcji tenisa stołowego w tym klubie.
Robert Lida
Kolejny wypadek przy pracy
Młody mężczyzna został przygnieciony dużym elementem rozrzutnika. Do zdarzenia doszło podczas jego mycia. Poszkodowany trafił do szpitala.
Robert Lida