stat4u
Najnowsze artykuły
Wypadek na przejściu
Do groźnego wypadku doszło w piątek na ulicy Głównej w Kamieniu. Poszkodowani zostali tak zwani niechronieni uczestnicy ruchu, czyli piesi.
Robert Lida
Czołówka w Obkasie
Aż pięć osób przewieziono do szpitali na skutek wypadku, do którego doszło w piątkowy wieczór na drodze krajowej w Obkasie. Do zdarzenia doszło około godziny 20.00 na znanym wszystkim łuku drogi.
Robert Lida
Sośno gorsze od Kęsowa
Dyskusja nad raportem o stanie gminy za 2019 rok była najciekawszym punktem ostatniej sesji Rady Gminy w Sośnie. Najwięcej uszczypliwych uwag miała radna Marzena Górska, która porównywała Sośno do Gostycyna i Kęsowa. – Żeby porównywać, trzeba najpierw sprawdzić możliwości finansowe poszczególnych gmin – ripostował wójt. Pomimo uwag rada jednogłośnie udzieliła wójtowi absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu oraz wotum zaufania.
Robert Środecki
Januszewski nie ufa burmistrzowi
W gminie Kamień tylko jeden radny nie ufa burmistrzowi i nie jest zadowolony z realizacji ubiegłorocznego budżetu gminy. Jest nim Bogdan Januszewski z Dużej Cerkwicy. W ubiegły czwartek Rada Miejska w Kamieniu większością głosów udzieliła burmistrzowi Wojciechowi Głomskimu absolutorium za 2019 rok.
Robert Środecki
Najechanie na tył
Wypadek na drodze krajowej w Zamartem. VW golf najechał na tył forda s-max. Do szpitala przewieziono pasażerkę forda.
Robert Lida