stat4u
Najnowsze artykuły
Zderzenie dużego z małym
W piątek, na drodze krajowej w Niechorzu, toyota yaris zderzyła się z ciężarowym volvo. Na szczęście było to zderzenie boczne i nikt nie ucierpiał.
Robert Lida
Wigilia w listopadzie?
Ciemny, deszczowy, listopadowy wieczór. Gdzieś na skraju powiatu, w świetlicy wiejskiej w Witkowie zebrało się około 90 osób. Nie przyjechała tutaj żadna gwiazda, niczego za darmo nie rozdają. To po prostu kolejna Biesiada po Witkowsku. Warto chociaż raz w roku tutaj zajrzeć, aby zobaczyć niepowtarzalny spektakl i posłuchać pięknej gwary krajeńskiej.
Robert Lida
Burmistrz chce ścieżki  wzdłuż krajówki
Burmistrz Kamienia zapowiedział, że zrobi wszystko, co w jego mocy aby budowa ścieżki rowerowej z Orzełka w kierunku Chojnic wzdłuż drogi krajowej nr 25 była kontynuowana. To zadanie przerasta możliwości finansowe gminy. Bez zaangażowania finansowego zarządcy drogi inwestycji nie uda się zrealizować.
Robert Środecki
Podwyżki większością głosów
Kamieńscy radni podczas ostatniej sesji uchwalili nowe stawki za odbiór i wywóz odpadów komunalnych. Mieszkańców czekają kilkuzłotowe podwyżki. Głosowanie nad nowymi stawkami poprzedziła burzliwa dyskusja.
Robert Środecki
Powiatowe Spotkanie z Pieśnią Religijną
W niedzielę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu odbyły się XVIII Powiatowe Spotkania z Pieśnią Religijną. Impreza była ważnym wydarzeniem w bogatym programie tegorocznego Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.
Robert Środecki