stat4u
Najnowsze artykuły
Burmistrz rozliczony z budżetu
Burmistrz Kamienia Wojciech Głomski może odetchnąć z ulgą. W ubiegły czwartek kamieńscy radni zatwierdzili sprawozdanie finansowe gminy za ubiegły rok i udzielili mu absolutorium. Jedynym, który ośmielił się publicznie skrytykować realizację budżetu, był radny Józef Wróblewski.
Robert Środecki
70 lat Koła Gospodyń Wiejskich
W ubiegły czwartek wszystkie drogi prowadziły do Dąbrówki. Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich obchodziło jubileusz 70-lecia istnienia. Wspaniała uroczystość z udziałem wielu zaproszonych gości była połączona z obchodami Gminnego Dnia Matki.
Robert Środecki
110 lat OSP Witkowo
W sobotę 110 rocznicę powstania jednostki OSP hucznie obchodzili druhowie z Witkowa. Uroczystość połączono z Gminnym Dniem Strażaka. W tej wsi nie ma chyba rodziny, w której przynajmniej jeden z członków nie byłby strażakiem.
Robert Lida
Zakręt w Zamartem
Dwa tygodnie temu pisaliśmy o niebezpiecznym zakręcie drogi wojewódzkiej na granicy Dalkowa i Suchorączka, gdzie dochodzi do ogromnej ilości dachowań. Pod tym względem nie ustępuje mu słynny zakręt w Zamartem. W czwartek dachował tu vw crafter z Bydgoszczy.
Robert Lida
Kwiecień miesiącem dachowań
W statystykach zdarzeń na drogach powiatu sępoleńskiego kwiecień 2017 roku zapisze się jako rekordowy pod względem liczby tak zwanych dachowań. Wielu takich zdarzeń nawet nie zgłaszano, wiedzą o nich tylko ich uczestnicy i kierowcy lawet. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń jest prędkość, innego wytłumaczenia nie ma.
Robert Lida