stat4u
Najnowsze artykuły
Kamień pożegnał Marię i Stanisława
W ubiegłą środę rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Kamienia i okolic pożegnali Marię i Stanisława, małżonków bestialsko zamordowanych przez własnego wnuka Kamila. Do zbrodni doszło w czwartek 12 sierpnia w domu jednorodzinnym na kamieńskim osiedlu. O godzinie 10.00 w miejscowym kościele parafialnym została odprawiona Msza święta pogrzebowa. Małżonkowie spoczęli na miejscowym cmentarzu parafialnym. Dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się przed dwoma tygodniami, wstrząsnęły lokalną społecznością.
Piotr Pankanin, Robert Środecki
Wnuczek zabił swoich dziadków
Niewyobrażalna tragedia w Kamieniu: wnuczek przy pomocy kuchennych noży zamordował dziadków, którzy go wychowywali. Potem wykąpał się, przebrał i poszedł na posterunek, aby powiadomić policjantów o tym, co zrobił. Prokurator przedstawił mu zarzuty podwójnego morderstwa oraz uśmiercenia psa. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Robert Środecki
Sołecki piknik
W sobotę na placu przy remizo-świetlicy w Małej Cerkwicy zorganizowano piknik rodzinny dla mieszkańców sołectwa. Organizatorem była rada sołecka oraz koło gospodyń wiejskich.
Robert Lida
Muzyczny weekend nad Mochlem
W piątek w amfiteatrze nad jeziorem Mochel w Kamieniu odbyła się kolejna Biesiada Krajeńska.
Robert Środecki
Motocyklista potrącił dziecko
W piątek na terenie Małej Cerkwicy mężczyzna poruszający się po drodze niedopuszczoną do ruchu i nieubezpieczoną WSK-ą potrącił czteroletniego chłopca. Poszkodowane dziecko śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Bydgoszczy.
Robert Lida