stat4u
Najnowsze artykuły
Karambol w Obkasie
Kolejne zdarzenie na drodze krajowej w Obkasie. W czwartek doszło tutaj do kolizji trzech samochodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Robert Lida
Stary prezes, nowy naczelnik
W piątek obradował XII Zjazd Miejsko-Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kamieniu. Delegaci podsumowali minioną 5-letnią kadencję i zatwierdzili skład nowego zarządu gminnego. W przypadku funkcji naczelnika gminnego doszło do pokoleniowej zmiany. Józefa Dobbera zastąpił Przemysław Szmelter.
Robert Lida
Tragedia w Obkasie
Śmiertelny wypadek na drodze krajowej w Obkasie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć poniósł 49-letni mieszkaniec Płocicza.
Robert Lida
Uczniowie z Dużej Cerkwicy nie dojechali do Malborka
W autokar, którym uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy jechali na szkolną wycieczkę, czołowo uderzył osobowy nissan. Zdarzenie miało miejsce we wtorkowy poranek na terenie Sławęcina (gm. Chojnice).
Robert Lida
Dyrektor zapowiada rewolucję kulturalną
Nowy dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu zapowiada rewolucję kulturalną. Na czym ma ona polegać? Zapytaliśmy o to Dominika Gostomskiego, który od 1 września kieruje placówką. Ma głowę pełną pomysłów, ale ogranicza go skromny budżet.
Robert Środecki