stat4u
Najnowsze artykuły
Urodziny koła i wieczór seniora
Rok 2019 złotymi zgłoskami zapisze się w historii Koła Gospodyń Wiejskich w Małej Cerkwicy. Latem ta prężna organizacja obchodziła 70-lecie powstania, a w minioną sobotę w świetlicy wiejskiej po raz pierwszy zorganizowano wieczór seniora.
Robert Środecki
Groszowe podwyżki, ale jednak
W przyszłym roku mieszkańców gminy Kamień czeka podwyżka podatku od nieruchomości oraz opłaty od posiadania psów. Na temat opłaty śmieciowej jeszcze trudno cokolwiek powiedzieć, ale na pewno będzie bolało.
Robert Lida
Bieg Niepodległości
W poniedziałek 11 listopada na rynku w Kamieniu odbył się IV Bieg Niepodległości. W imprezie wzięło udział ponad 100 uczestników, którzy w zależności od wieku rywalizowali na różnych dystansach.
Robert Środecki
Kupili za mało krzeseł
Do świetlicy wiejskiej w Witkowie zakupiono w tym roku 130 nowych krzeseł. Podczas sobotniej, jubileuszowej Biesiady po Witkowsku wszystkie były zajęte. Oczywiście jej głównym punktem było widowisko przygotowane przez mieszkańców.
Robert Lida
Estetyczne zagrody nagrodzone
W czwartek w świetlicy wiejskiej w Witkowie rozstrzygnięto tegoroczną edycję gminnego konkursu ,,Estetyka wsi i zagrody wiejskiej”. Spotkanie podsumowujące konkurs było znakomitą okazją do wręczenia nagród i wyróżnień.
Robert Środecki