stat4u
Najnowsze artykuły
Obwodnicę pierwszy będzie miał wójt
Nie Sępólno, nie Kamień i nie Więcbork jako pierwsi doczekają się obwodnicy. Wszystko wskazuje na to, że pierwsza obwodnica w powiecie sępoleńskim powstanie już w przyszłym roku… w Dziednie.
Robert Lida
Nawałnica w rocznicę nawałnicy
We wtorek minęły trzy lata od nawałnicy, która przeszła głównie nad terenem gminy Sośno. Straty liczono wówczas w milionach złotych. W niedzielę nieprzewidywalne siły natury znowu dały o sobie znać. Tym razem ucierpiało tylko jedno gospodarstwo w Roztokach.
Robert Lida
Pożary samochodów
W Sitnie doszczętnie spłonął reunault megane. W Obodowie podczas jazdy zapalił się dostawczy iveco. W obu przypadkach prawdopodobną przyczyną pożarów było zwarcie instalacji elektrycznych.
Robert Lida
Czekają na raport
Jak już informowaliśmy, do Urzędu Gminy w Sośnie wpłynął wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia polegającego na budowie biogazowni rolniczej w Sitnie. Już wiadomo, że protestów społecznych nie będzie i inwestycja ma szanse powodzenia.
Robert Lida
Drogi i odroczenie podatku
Kwietniowa sesja Rady Gminy w Sośnie, podobnie jak w innych miejscowościach, miała niecodzienny przebieg. Wójt i przewodnicząca rady łączyli się z radnymi za pośrednictwem internetu. Pomimo trudności, obrady udało się przeprowadzić. Kiedy wróci normalność? Takie pytanie ciśnie się na usta, gdy patrzy się na gadające głowy na ekranie komputera.
Robert Środecki
Wójt apeluje o spokój i rozwagę
W ubiegły wtorek w trybie nadzwyczajnym obradowali radni z Sośna. W ciągu 30 minut podjęli kilka uchwał dotyczących spraw bieżących. Porządek obrad został ograniczony do niezbędnego minimum.
Robert Środecki
Pogoda

Sośno

Sunny 13°C

Ciśnienie: 1006 hPa

Prędkość wiatru: 19 km/h

Wilgotność: 47%