stat4u
Najnowsze artykuły
Podwyżka za śmieci
Rada Gminy w Sośnie postanowiła głębiej niż do tej pory sięgnąć do kieszeni mieszkańców i podnieść stawki opłaty za śmieci. Podwyżka zacznie obowiązywać od grudnia. Mieszkańcy zamiast 23 zł miesięcznie za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zapłacą 29 zł. Wójt proponował stawkę jeszcze wyższą, ale radni się na nią nie zgodzili.
Robert Środecki
W Sitnie teraz rządzą kobiety
W czwartek w Sitnie odbyły się wybory uzupełniające sołtysa i rady sołeckiej Sitna. Zebranie, w którym uczestniczyło 55 mieszkańców, odbyło się nie jak zawsze w świetlicy wiejskiej, tylko przed nią.
Robert Lida
Pożar w Ostrówku
Dwudziestu dwóch strażaków przez blisko cztery godziny gasiło pożar budynku gospodarczego w Ostrówku. W budynku produkowano elementy mebli z laminatów.
Dorota Wachholc
Wypadek w Płoskowie
Groźny wypadek na drodze powiatowej w Płoskowie. Na łuku drogi hyundai i30 czołowo zderzył się z dacią sandero. Kierowcy obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitala. Hyundaiem kierowała 31-latka w zaawansowanej ciąży.
Robert Lida
Jako wójt jestem za,  jako człowiek jestem przeciwko
W ubiegłą środę Rada Gminy Sośno jednogłośnie odrzuciła przedłożony przez wójta projekt uchwały podwyższającej opłatę śmieciową z 23 złotych do 36 złotych.
Robert Lida
Obwodnicę pierwszy będzie miał wójt
Nie Sępólno, nie Kamień i nie Więcbork jako pierwsi doczekają się obwodnicy. Wszystko wskazuje na to, że pierwsza obwodnica w powiecie sępoleńskim powstanie już w przyszłym roku… w Dziednie.
Robert Lida
Pogoda

Sośno

Sunny 13°C

Ciśnienie: 1006 hPa

Prędkość wiatru: 19 km/h

Wilgotność: 47%