stat4u
Najnowsze artykuły
Jubileusz KGW Tuszkowo
W sobotę Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszkowie obchodziło jubileusz 70-lecia istnienia. Z tej okazji w świetlicy wiejskiej zorganizowano huczną uroczystość z udziałem władz samorządowych, przedstawicieli instytucji wspierających koło i zaproszonych gości. Sobotnie spotkanie było znakomitą okazją do wspomnień i wręczenia prezentów szanownym jubilatkom.
Robert Środecki
Stypendia dla najlepszych
Na ostatniej przed wakacjami sesji Rady Gminy w Sośnie wójt Leszek Stroiński wręczył stypendia naukowe uczniom legitymującym się najwyższą średnią ocen. Listy gratulacyjne trafiły do 41 osób uczęszczających do gminnych placówek oświatowych.
Robert Środecki
Kredyt, dopłaty i drogi
W ubiegły wtorek podczas sesji Rady Gminy w Sośnie w rolach głównych wystąpili starosta sępoleński Jarosław Tadych i dyrektor Zarządu Drogowego w Sępólnie Edwin Eckert. Zaproszeni goście przekazali radnym szczegółowe informacje na temat stanu dróg powiatowych i planów remontowych na najbliższą przyszłość.
Robert Środecki
Toninek od lat niepokonany
W sobotę na boisku w Rogalinie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Jak zwykle wygrała drużyna OSP Toninek.
500+ nie do ruszenia - rani interweniują u ministra
Radni z gminy Sośno zwrócili się do ministra rodziny, pracy i polityki społecznej z prośbą o zmianę przepisów dotyczących świadczenia 500+. Radni chcą, aby te środki podlegały egzekucji administracyjnej. Ma to związek z trudnościami w egzekwowaniu należności za śmieci i inne usługi komunalne.
Robert Środecki
Wójt ujawnił pensje urzędników
Wójt Sośna Leszek Stroiński w Biuletynie Informacji Publicznej ujawnił pensje urzędników zatrudnionych w urzędzie gminy. To pokłosie interpelacji radnego Dawida Szwajcy. Sośno jest kolejnym samorządem, który publikuje wynagrodzenia pracowników.
Pogoda

Sośno

Sunny 13°C

Ciśnienie: 1006 hPa

Prędkość wiatru: 19 km/h

Wilgotność: 47%