stat4u
Najnowsze artykuły
Pierwszy od dwóch lat
To była pierwsza taka impreza dla mieszkańców Sośna od dwóch lat. Na niedzielny festyn przyszły całe rodziny. Przy okazji uruchomiono mobilny punkt szczepień oraz mobilny punkt Narodowego Spisu Powszechnego.
Robert Lida
350 boisk w Roztokach
Zagraniczny inwestor jest zainteresowany budową gigantycznej farmy fotowoltaicznej na terenie Roztok. Ma ona zajmować 250 hektarów, które należą do prywatnego właściciela. W przybliżeniu jest to obszar 350 boisk piłkarskich o standardowych wymiarach.
Robert Lida
Pradawna osada w Wąwelnie
Jakiś czas temu archeolodzy odkryli ślady wielu pradawnych osad w okolicy Wąwelna pochodzące z okresu mezolitu (około 9000 p.n.e. do 5500 p.n.e.) aż do epoki brązu i żelaza. Wiemy też, że w okresie wczesnego średniowiecza (VI – XIII w.) znajdowały się tutaj osady.
Przemysław Kowalczyk
Wójt wydał decyzję  dla biogazowni
18 czerwca wójt Sośna podpisał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na budowie biogazowni rolniczej w Sitnie. Decyzja otwiera drogę do rozpoczęcia prac projektowych oraz ubiegania się o pozwolenie na budowę. To będzie inwestycja, której przygląda się cały powiat.
Robert Lida
Odpust parafialny w Sośnie
W sobotę parafianie z Sośna obchodzili Odpust Niepokalanego Serca Maryi. Główne uroczystości odbyły się pod przewodnictwem księdza Jaskuły, ale nie Andrzeja, tylko Tomasza.
Robert Lida
Śmiertelny wypadek  na krajówce
44-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym w Przepałkowie. Do zdarzenia doszło we wtorek rano. Około godziny 4.30 samochód dostawczy poruszający się drogą krajową nr 25 z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu. Okoliczności tego zdarzenia bada policja.
Robert Środecki
Pogoda

Sośno

Sunny 13°C

Ciśnienie: 1006 hPa

Prędkość wiatru: 19 km/h

Wilgotność: 47%