stat4u
Winieta-sport
Najnowsze artykuły
FAZA ĆWIERĆFINAŁOWA LIGI POWIATOWEJ
Pierwszy etap fazy pucharowej za nami. W starciu drużyn ZRYW Dąbrówka - FC Odrodzeni Mała Cerkwica nie doszło do sensacji i miejscowi wysoko pokonali rywala zza miedzy wynikiem 6:1. Zwycięstwo wywalczył również zespół CENTRUM Obkas i to on w następnej kolejce zmierzy się z liderem tabeli-Dąbrówką. W fazie ćwierćfinałowej zwycięstwo odniósł także Orzeł z Dąbrowy, który po raz kolejny gościł u siebie chłopaków z Zamartego. Wysoki wynik padł w Luczby, która strzeliła gościom z Wielowicza, aż 12 bramek. W następnej fazie rozgrywek zmierzą się: Dąbrówka - Obkas, Płocicz - Dąbrowa, Orzełek - Cerkwica, Zamarte - Sośno, Lubcza-Lutówko oraz Zabartowo - Wielowicz.
Paulina Stryszyk, Robert Lida
Koniec zmagań w grupie
Za nami zmagania w grupie. Dzisiejsza kolejka nie wniosła wiele zmian w I części tabeli. Na miejscu pierwszym uplasowała się drużyna ZRYW Dąbrówka, która przegra dziś mecz na własnym terenie z LZS Płocicz. Gospodarzom ciężko było się przebić przez mur obronny na czele z Józkiem.
Paulina Stryszyk, Robert Lida
Wiele baśki
Gra karciana w baśkę, kiedyś wielce popularna także na naszym terenie, przeżywa renesans. Po turniejach w Runowie i Suchorączku baśkarze trafili do Wiela. W ub. sobotę w miejscowej świetlicy przywitał ich sam przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy Andrzej Brzóska z burmistrzem Leszkiem Klesińskim.
Piotr Pankanin
Nasz człowiek w Bundeslidze
Niewielu jest w naszym regionie sportowców, którzy osiągnęli w sporcie coś więcej od przeciętnego zawodnika. Pracują oni bardzo ciężko i uparcie dążą do wytyczonego celu. Jednym z takich zawodników jest sępólnianin Piotr Papierowski, który znakomicie radzi sobie w halowej odmianie piłki nożnej, czyli futsalu. Grał już w lidze Angielskiej i Lidze Mistrzów. Teraz występuje na parkietach ligi Niemieckiej, czyli popularnej Bundesligi. O tym jak się tam znalazł zapytał go Tomasz Aderjahn.
Tomasz Aderjahn
Błotny Motocross
W Więcborku na torze Plebanka w sobotę i niedzielę rozegrano V rundę eliminacji Mistrzostw Polski.
Tomasz Aderjahn
Kolarskie emocje najwyższego kalibru
Początek maja zwiastuje jedno z największych wydarzeń w kolarskim kalendarzu, a mianowicie Giro d'Italia. W tym sezonie na starcie po raz drugi w historii pokaże się polski zespół, CCC Sprandi Polkowice.