stat4u

Piotr Pankanin

Big

Użytkownik nie dodał opisu.

Artykuły napisane przez tego redaktora
BEZPIECZNE ZAKUPY W CZASACH EPIDEMII
Płatności bezgotówkowe, zwłaszcza te bezstykowe, są znacznie bardziej higieniczne niż rozliczanie się gotówką. Przy ich użyciu nie dochodzi do przekazywania sobie pieniędzy z rąk do rąk, a więc ograniczona zostaje możliwość rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. W stanie zagrożenia epidemiologicznego to bezpieczna forma rozliczania się za zakupy – dlatego rekomenduje ją rząd.
Bezgotówkowo w Kujawsko-Pomorskiem
Już ponad 8,5 tys. przedsiębiorców w województwie kujawsko-pomorskim skorzystało z darmowego terminala w ramach Programu Polska Bezgotówkowa!
CBA sprawdza, czy w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Zamościu nie został ustawiony przetarg
Dlaczego Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu wybrało ofertę zamojskiej firmy, za 8,5 mln zł, o blisko 2 mln zł droższą od oferty firmy z Gdańska? Czy to przypadek, że spółka zleciła wykonanie dokumentacji inwestycji siostrze właściciela firmy, która potem wygrała ów przetarg? I kolejny zbieg okoliczności: zwycięzca przetargu niemal dokładnie podał cenę inwestorską. W tej sprawie pytań jest więcej. Właśnie to jest przedmiotem zainteresowania Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
Cenzura nie przejdzie! Publikujemy zakazane teksty Tygodnika Zamojskiego. W geście solidarności
33 wydawców lokalnych z całej Polski, skupionych w Stowarzyszeniu Gazet Lokalnych, w czwartek, 12 grudnia, opublikuje w geście solidarności na swoich portalach teksty Tygodnika Zamojskiego, na który sąd nałożył prewencyjny zakaz publikacji.
Zamość może pisać o komunalce
13 grudnia, w rocznicę ogłoszenia stanu wojennego Sąd Okręgowy w Zamościu pod przewodnictwem sędziego Dariusza Krzysiaka zdecydował, iż Tygodnik Zamojski nadal może pisać o Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Zamościu i nie musi usuwać ze swej strony artykułów na temat stwierdzonych w tej spółce przez Centralne Biuro Antykorupcyjne nieprawidłowości.