Piłkarska liga powiatowa

Orzeł wylądował w Obkasie

Robert Lida, 04 czerwiec 2023, 20:37
Kto myślał, że w "powiatówce" wszystko jest już rozstrzygnięte, był w błędzie. Orzeł poległ w Obkasie i o tym, kto zdobędzie mistrzowski tytuł zdecyduje ostatnia kolejka, a dokładnie mecz Orła z Time.

W Obkasie zespół z Dąbrowy prowadził już 2:0 i kontrolował wydarzenia na boisku. Nie wykorzystał jednak okazji do strzelenia trzeciej bramki i od tego momentu mecz się odwrócił. Gospodarze najpierw doprowadzili do wyrównania, a potem wyszli na prowadzenie. Końcówka meczu to obrona Częstochowy w wykonaniu piłkarzy Centrum, ale skuteczna. Bardzo dobry mecz obejrzeliśmy w Lutówku, gdzie miejscowy LZS znowu przegrał jedną bramką. Gospodarze w przekroju całego meczu byli lepsi. O zwycięstwie zdecydował rzut karny w pierwszej połowie wykorzystany przez Filipa Kozłowskiego. W Lubczy gospodarze wygrali 3:0 z Fuksem. Gospodarze bramki strzelali w głównie w doliczonym czasie:w 80, 92 i 93 minucie.

Centrum Obkas - Orzeł Dąbrowa 3:2 (2:2)

Obkas: Mateusz Zemka 2, Dawid Wierzchucki

Dąbrowa: Paweł Orłowski, Miłosz Spirka

Fuks II Wielowicz - Time Lubcza 0:3 (0:0)

Bramki: Michał Borowicz, Andrzej Twardowski, Mariusz Bronowicki

HZ/Zryw Zamarte/Dąbrówka - Sosenka Sośno 7:1 (4:1)

Zamarte/Dąbrówka: Jakub Kuszaj 2, Grzegorz Landowski, Błażej Odyja, Mikołaj Kosiedowski, Błażej Komar, Sebastian Jusiński
Sośno: Karol Scheffler

LZS Lutówko - Victoria Orzełek 0:1 (0:1)