Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Jak dla mnie jeśli drużyna z Sośna nie chciała grac to poddali się bez gry i co tu jeszcze zarząd ma ustalać boiska wszędzie take same były.
Panie Pankau jak im chce się grać dalej to niech rozdzielą się po innych drużynach albo Krajny mogli nie rozwalać.A tak teraz tylko zamieszanie bo jak pan to ujął że pracują i nie mają czasu na trening to w każdej z drużyn tak jest a wiadomo że w pół roku nikt z zawodowej piłki nie straci tak szybko formy.
Co do opisu to Roberta jako obserwatora z gazety nie było w pierwszej połowie więc warto podkreślić że sędzia w każdej z odsłon sędziował inaczej.Gdyż Antczak aktorsko położył sie w polu karnym nabierajac sędziego podyktował rzut karny dla lubczy a gdy obrońca lubczy po strzale na bramkę zatrzymal piłkę ręką jakoś karnego nie widział.
Witam Panie Piotrze jest błąd zamiast Kawli powinno być Obkas bądź tez Obrol :) "Pierwsza bramkę dla Kawli w piętnastej minucie spotkania zdobył Dawid Wierzchucki."
Szymon on tak w każdym meczu robi
Panie Robercie pisze pan o faulu na B.Szydeł to wszyscy dobrze widzieli że piłka była między Jacka nogami a nie noga.A jak też wszyscy dobrze wiemy że tak od razu nie damy się rady zatrzymać np. przy takim wślizgu wiec po piłce nieszczęśliwie ucierpiał nasz kolega z ligi.Życzymy szybkiego powrotu na boisko oraz więcej takich bramek jak dziś wpadła pozdrawiam
Paulina Stryszyk do Ciebie nikt pretensji nie ma :)
on do piłki miał ponad metr odległości a co do gnasia to gwizdał to co ktos krzyczał i przy tej bramce to podbiegl do niego nie wiem czy to twoj tata czy wujek jest S,Stryszyk i jakos bramka nie uznana.no ale bylo minelo nic nie zmienimy tego tylko nastepny raz nie stoj w tym rogu tylko na srodku to moze wiecej bedziesz widziala kolezanko
błąd jest w meczu Dąbrowa-Lutowo na wynik 2-1 to obronca lutowa strzelił samobója a tez trzeba podkreslic ze Gnas nie ma pojecia co to spalony i nie uznał prawidłowo strzelonego gola na rzecz lutowa!!!
witam błąd jest dla Obrolu strzelił 1-0Tomasz Maculewicz 2-0Damian Zawidzki 3-0Tomasz Maculewicz 4-0Szymon Skiba