stat4u
Gmina Sępólno

Czołówka w Radoński

Robert Środecki, 04 czerwiec 2020, 08:51
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W czwartek rano w Radońsku doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Za kierownicą obu pojazdów siedziały kobiety, które z licznymi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitali. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez dwie godziny.
Czołówka w Radoński

W Radońsku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych

Czołówka w Radoński

Kobieta kierująca citroënem trafiła do szpitala

– Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 6.48. W Radońsku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: mitsubishi i citroëna. W zdarzeniu uczestniczyli tylko kierowcy. Były to kobiety w wieku 20 i 51 lat. Z urazami kończyn i licznymi otarciami zostały przetransportowane do szpitali w Chojnicach i Bydgoszczy – relacjonuje Robert Liss z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie.
Po przewiezieniu poszkodowanych do szpitali policjanci zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia. – Droga powiatowa pomiędzy Radońskiem i Iłowem była nieprzejezdna przez dwie godziny. Przypuszczalną przyczyną tego zdarzenia było niezachowanie należytej ostrożności na łuku drogi przez jedną z kierujących – dodaje Robert Liss.
– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem mitsubishi, jadąc w stronę Iłowa, na łuku drogi zjechała na przeciwny pas i doprowadziła do zderzenia z citroënem. Uczestniczki tego zdarzenia były trzeźwe – dodaje Małgorzata Warsińska z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie.
Oba pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu nadają się do kasacji. Kierujące miały mnóstwo szczęścia, ponieważ w obu autach zadziałały poduszki powietrzne.                                                      

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...