Piłkarska liga powiatowa

Dąbrówka zdeklasowała Obkas!

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 08 październik 2017, 19:27
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Sensacyjne spotkanie odbyło się w Dąbrówce gdzie to gospodarze wysoko pokonali drużynę z Obkasu. Nowa drużyna w lidze powiatowej zaskakuję skutecznością i budzi strach u rywali.

Orzeł prowadził już w tym spotkaniu 4:0 , lecz zlekceważył przeciwnika i w 4 min stracił 3 bramki.

LZS ORZEŁ DĄBROWA - TIME LUBCZA 5:3(2:0)
Gospodarze prowadzili już 4:0 aby w ciągu 2 minut stracić trzy bramki i na własne życzenie doprowadzić do nerwowej końcówki. Gdyby Time zagrało cały mecz jak ostatnie 15 minut, to wynik byłby zupełnie inny. Bramki dla Orła: Dawid Kmiecik 3, Kamil Gbur i Łukasz Stryszyk. Dla Time: Andrzej Twardowski, Damian Mudyna i Andrzej Wilczyński.

Odrodzeni Mała Cerkwica - Fireman Zabartowo/Pęperzyn 4:3 (1:1)
Gospodarzom ledwie udało się skompletować skład, rozważali nawet oddanie meczu walkowerem. Wydawało się,ze po pierwszej, remisowej połowie worek z bramkami dla Firemana się rozwiązał. Goście prowadzili już 3:1, ale miejscowi wzmocnieni zawodnikami z Grochowca potrafili doprowadzić do wyrównania , a na 3 minuty przed końcowym gwizdkiem strzelili zwycięską bramkę. Bramki dla Odrodzonych: Damian Kiedrowicz, Maciej Rekowski, Arkadiusz Zieliński i samobójcza. Dla Firemana: Adrian Łabuszewski 3.

Sosenka Sośno - HZ Zamarte 2:4 (1:2)
Bramki dla HZ Arkadiusz Szulc, Marcin Żychski, Grzegorz Landowski i Rafał Landowski. Dla Sosenki Marek Herzberg 2.

LZS Płocicz - LZS Lutówko 6:1 (4:0)
Bramki dla Płocicza: Bartosz Burkiewicz 2, Dawid Kapałczyński, Przemysław Stryszyk, Mariusz Haliniak, Dwaid Warmke. Dla Lutówka Mateusz Stasierowski.

Victoria Orzełek - Fuks II Wielowicz 14:1 (9:1)
Bramki dla Victorii: Wojciech Żelazny 4, Łukasz Tomasz 4, Jakub Mertin 2, Przemysław Czapiewski 2, Krzysztof Myszkowski, samobójcza. Dla Fuksa Sławomir Szyling.

Zryw Dąbrówka - Obrol Obkas 7:0 (3:0)
Bramki: Artur Nowak 4, Krzysztof Śledź, Tomasz Maculewicz, Sebastian Bosiacki.