stat4u
Gmina Sępólno

Dwie kolizje w ciągu godziny

Robert Środecki, 27 sierpień 2020, 09:58
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Mnóstwo pracy w sobotnie popołudnie mieli strażacy i policjanci z komendy powiatowej. W ciągu godziny w Sępólnie i na obrzeżach miasta doszło do dwóch kolizji drogowych. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
Dwie kolizje w ciągu godziny

W sobotę w Sikorzu nissan wpadł do rowu

Dwie kolizje w ciągu godziny

Na ulicy Kościuszki zderzyły się dwa samochody

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na ulicy Kościuszki. Przy wjeździe na parking doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. – 32-letnia kobieta poruszająca się mazdą na ulicy Kościuszki w sposób nieprawidłowy wykonała manewr skrętu w prawo w wyniku czego uderzyła w golfa, którym kierowała 19- letnia kobieta. Obie kierujące były trzeźwe. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Kobieta kierująca golfem została przewieziona do szpitala, ale nic poważnego jej się stało – relacjonuje Małgorzata Warsińska, oficer prasowy KPP w Sępólnie. Do zdarzenia doszło we wjeździe na parking do nowego sklepu. Od kilku dni to miejsce jest oblegane przez mieszkańców, a parking jest bardzo zatłoczony. Pół godziny później nissan navara jadący z Trzcian w kierunku Sępólna wpadł do przydrożnego rowu.
– 32-letnia kobieta kierująca nissanem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi skręciła w prawo i wjechała do rowu. Samochodem podróżowały 4 osoby, w tym 2 dzieci. Kierująca była trzeźwa. Nikomu nic się stało – relacjonuje Małgorzata Warsińska. Do zdarzenia doszło pomiędzy Sikorzem a Trzcianami. To odcinek szczególnie niebezpieczny, gdzie często dochodzi do kolizji i groźnych wypadków. Za kierownicą wszystkich samochodów biorących udział w kolizjach siedziały młode kobiety, każdej gdzieś się spieszyło. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. 
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...