stat4u
Sępólno

Motocykl zderzył się z ciężarówką

Robert Środecki, 01 sierpień 2019, 10:23
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W ubiegłą środę około godziny 17.00 na ulicy Wojska Polskiego w Sępólnie doszło do zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym. 22-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem.
Motocykl zderzył się z ciężarówką

Na ul. Wojska Polskiego motocyklista uderzył w ciężarówkę

Motocykl zderzył się z ciężarówką

Strażacy sprzątają olej napędowy wyciekający na ulicę

Około godziny 17.00 dyżurny z komendy powiatowej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego na wysokości sklepu spożywczego. – Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego, kierujący bez uprawnień motorem marki Honda, w miejscu niedozwolonym znakami pionowymi i poziomymi wykonał manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego, skręcającego we wjazd jednej z posesji. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów, motocyklista bokiem hondy uderzył w zbiornik paliwa ciężarówki. Kierujący motorem z obrażeniami ciała przetransportowany został do szpitala w Chojnicach. Kierowca scanii był trzeźwy, od motocyklisty pobrano krew do badań – informuje Małgorzata Warsińska, z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie. Z Chojnic kierowca motocykla został przetransportowany do Gdańska. Jego stan jest ciężki.
Przez kilkadziesiąt minut droga w tym miejscu była nieprzejezdna. Najwięcej pracy mieli strażacy, którzy usuwali z jezdni olej napędowy, wyciekający z uszkodzonego zbiornika ciężarówki.  

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...