Orzeł zatrzymał lidera

Paulina Stryszyk, Robert Lida, 20 wrzesień 2020, 18:42
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Takiego wyrównanego sezonu w powiatówce chyba jeszcze nie było. Podczas piątej kolejki padły aż 4 remisy, a w ścisłej czołówce tabeli ligi powiatowej robi się coraz ciaśniej. Największe zaskoczenie sprawiła drużyna Orła z Dąbrowy, która mocno przeciwstawiła się gospodarzom z Dąbrówki i sprawiła, że dotychczasowy lider, stracił pierwsze punkty. Remisem zakończyły się także derby w Obkasie, a bramka wyrównująca dla drużyny z Orzełka wpadła w ostatniej minucie gry. Pierwszy punkt zdobyła drużyna LZS Lutówko, która zremisowała z FUKSEM. Kolejne wyrównane spotkanie miało miejsce w Lubczy, która nie zdołała utrzymać dwóch bramek przewagi nad rywalem z Zamartego.

Centrum Obkas - Victoria Orzełek 1:1 (0:1)
Gospodarze do 90 minuty po bramce Dominika Narlocha prowadzili 1:0. Wyrównał w ostatniej akcji meczu rezerwowy Szymon Binger.

Time Lubcza - HZ Zamarte  2:2 (2:0)
W pierwszej połowie młodzież z Lubczy zabiegała gości i Time po bramce Krystiana Pankau oraz Michała Borowicza prowadził 2:0. HZ po przerwie rzuciło się do odrabiania strat i to im się udało. Wiktor Ewald i Błażej Odyja doprowadzili do remisu.

Fireman Zabartowo/Pęperzyn - Odrodzeni M. Cerkwica 6:0 (4:0)
Bramki: Adrian Łabuszewski 4, Michał Wiśniewski, Michał Nowicki.
Sosenka Sośno - LZS Płocicz 1:5(0:3)
Bramki dla Płocicza: Dariusz Warmke 2, Marek Betin, Przemysław Stryszyk, Dawid Chmarzyński
Dominik Pachura Sośno. Za bijatykę na boisku sędzie Sala czerwonymi kartkami ukarał po dwóch zawodników każdej z drużyn.

LZS Lutówko - Fuks II Wielowicz 3:3 (1:1)
Bramki dla Lutówka Gracjan Murek 2, Arkadiusz Rakowski. Dla Wielowicza Arkadiusz Grochowski 2, Jarosław Grzeca

Zryw Dąbrówka - Orzeł Dąbrowa 3:3 (3:2)
Bramki dla Zrywu Błażej Adamczyk 2, Jarosław Pułkowski. Dla Orła Robert Chryszczak, Damian Olszewski, Tomasz Warylak.