Pierwsze punkty dla Cerkwicy

Paulina Stryszyk, Robert Lida, Robert Środecki, 27 październik 2019, 20:19
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Dziś swoje pierwsze zwycięstwo odniosła drużyna Odrodzeni Mała Cerkwica, która pokonała 3:0 drużynę LZS Lutówko ! Drużyna HZ Zamarte pokonała CENTRUM Obkas i stała się nowym liderem piłkarskiej ligi powiatowej. Czy utrzymają pierwsze miejsce do końca rundy jesiennej ?

Fuks II Wielowicz - Time Lubcza 2:2 (0:2)

Goście po trafieniach Marcina Myślickiego i Pawła Kabatka prowadzili 2:0, mieli sporą przewagę i wydawało się, że nic im nie odbierze zwycięstwa. Okazało się, że odebrał je Patryk Hoppe,który w odstępie 5 minut strzelił dwie bramki.

LZS Płocicz - Zryw Dąbrówka 1:1 (0:0)
Bardzo dobry i ciekawy dla kibiców mecz obejrzeliśmy w Płociczu. Prowadzenie gościom dał w 56 minucie Artur Nowak. Wyrównał po fatalnym błędzie obrońcy Zrywu w 65 minucie Dawid Chmarzyński. W przekroju całego meczu lepsi byli goście.

Odrodzeni Mała Cerkwica - LZS Lutówko 3:0 (1:0)
Bramki Arkadiusz Piasecki 2 i Tomasz Teszka.

Fireman Zabartowo/Pęperzyn – Sosenka Sośno 3:1 (3:1)

Bramki dla gospodarzy: Patryk Kobylski 2, Michał Wiśniewski, dla gości Marcin Rząsa

Centrum Obkas – HZ Zamarte 2:3 (2:2)

Bramki dla gospodarzy: Filip Szmytkowski, Dominik Narloch, dla gości Marcin Gappa 2, Tomasz Rekowski